Aanbesteding voor reprografische diensten en producties
Gemeente Amstelveen
Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor leveren van Reprografische diensten en producties, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving(en) selecteert. Zie offerte aanvraag
DeadlineDeadline 2026-09-15
Wie? Wat?- โข Drukkerij- en aanverwante diensten โบ Diensten in verband met het drukken
- โข Drukwerk en aanverwante producten
- โข Ondersteuning voor kantoorwerk โบ Reprografiediensten
- โข Drenthe โบ Noord-Drenthe
- โข Drenthe โบ Zuidoost-Drenthe
- โข Drenthe โบ Zuidwest-Drenthe
- โข Friesland (NL) โบ Zuidoost-Friesland
- โข Groningen โบ Delfzijl en omgeving
- โข Groot-Amsterdam
- โข Noord-Friesland
- โข Oost-Groningen
- โข Overig Groningen
- โข Zuidwest-Friesland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding voor reprografische diensten en producties
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Drukwerk en aanverwante producten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1050000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Europese openbare aanbesteding voor reprografische diensten en producties voor de Gemeenten Amstelveen en Aalsmeer
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amstelveen en Aalsmeer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsonderdeel 1:โฏ Product- en levergaranties
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsonderdeel 2:โฏCommunicatie en advies
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsonderdeel 3:โฏDuurzaamheid
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-15 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-15 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-15 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-13 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Amstelveen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Laan Nieuwer-Amstel 1
Postcode: 1182 JR
Poststad: Amstelveen
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Astrid Niewold
E-mail: inkoop.aanbesteding@amstelveen.nl ๐ง
Telefoon: +31 205404911 ๐
URL: http://www.amstelveen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431696 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431696 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 126-458893 (2026-07-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding voor reprografische diensten en producties
Referentienummer:
I&A_2026_0060
Korte beschrijving:
Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor leveren van Reprografische diensten en producties, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving(en) selecteert. Zie offerte aanvraag
Toon meer
Producten/diensten: Drukwerk en aanverwante producten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1050000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Europese openbare aanbesteding voor reprografische diensten en producties voor de Gemeenten Amstelveen en Aalsmeer
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amstelveen en Aalsmeer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Delfzijl en omgeving
๐๏ธ
Groot-Amsterdam
๐๏ธ
Noord-Drenthe
๐๏ธ
+ nog 7
Noord-Friesland
๐๏ธ
Oost-Groningen
๐๏ธ
Overig Groningen
๐๏ธ
Zuidoost-Drenthe
๐๏ธ
Zuidoost-Friesland
๐๏ธ
Zuidwest-Drenthe
๐๏ธ
Zuidwest-Friesland
๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De raamovereenkomst kent een initiรซle looptijd van 2 jaar. Na deze periode kan de aanbestedende dienst de raamovereenkomst 2 keer eenzijdig verlengen, telkens voor 1 jaar en onder dezelfde voorwaarden.
Informatie over opties
Opties โ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsonderdeel 1:โฏ Product- en levergaranties
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsonderdeel 2:โฏCommunicatie en advies
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsonderdeel 3:โฏDuurzaamheid
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-15 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-15 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-15 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-13 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Amstelveen
Nationaal registratienummer:
30505231
Postadres: Laan Nieuwer-Amstel 1
Postcode: 1182 JR
Poststad: Amstelveen
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Astrid Niewold
E-mail: inkoop.aanbesteding@amstelveen.nl ๐ง
Telefoon: +31 205404911 ๐
URL: http://www.amstelveen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431696 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/431696 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 126-458893 (2026-07-02)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1050000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-08 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-08 10:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-08 10:05:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436766 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436766 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Aangepaste planning.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: a58ac8da-d117-450a-8afc-fe0a12a7e28d-01
Bron: OJS 2026/S 161-580604 (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1050000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-08 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-08 10:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-08 10:05:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436766 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436766 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Aangepaste planning.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: a58ac8da-d117-450a-8afc-fe0a12a7e28d-01
Bron: OJS 2026/S 161-580604 (2026-08-20)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Drukwerk en aanverwante producten (13 nieuwe aankopen)
- Boeken, brochures en folders (2)
- Briefkaarten, wenskaarten en ander drukwerk
- Divers drukwerk (2)
- Inkt
- Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geรฏllustreerde tijdschriften (1)
- Registers, handelsboeken, ordners, formulieren en overige gedrukte kantoorartikelen, van papier of van karton
- Zegels, chequeformulieren, bankbiljetten, aandelen, reclamedrukwerk, catalogi en handboeken (1)