Aanbesteding uitzendkrachten
Rijnvicus B.V.
Inzet uitzendkrachten op het gebied van schoonmaak-, horeca, groenvoorziening en beheer fietsenstalling werkzaamheden. Zie aanbestedingsstukken
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-16. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-16.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข SmartMatch B.V.
- โข Rijnvicus B.V.
- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Nederland
- โข Oost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-06-01 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding uitzendkrachten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Regio Alphen aan den Rijn
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: Evt. inzet uitzendkrachten op andere functies
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Programma van Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-16 17:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-18 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-18 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-12 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijnvicus B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Distributieweg 10
Postcode: 2404CK
Poststad: Alphen aan den rijn
Regio: Oost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hafsa Hajji
E-mail: info@rijnvicus.nl ๐ง
Telefoon: +31 172504504 ๐
URL: http://www.rijnvicus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421663 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421663 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 075-264057 (2026-04-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding uitzendkrachten
Referentienummer:
RV2026.01
Korte beschrijving:
Inzet uitzendkrachten op het gebied van schoonmaak-, horeca, groenvoorziening en beheer fietsenstalling werkzaamheden. Zie aanbestedingsstukken
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Regio Alphen aan den Rijn
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Initieel 24 maanden met 2 x een optie van 12 maanden verlengen. Totale maximale looptijd 48 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Evt. inzet uitzendkrachten op andere functies
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Programma van Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-16 17:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-18 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-18 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-12 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijnvicus B.V.
Nationaal registratienummer:
481889500
Postadres: Distributieweg 10
Postcode: 2404CK
Poststad: Alphen aan den rijn
Regio: Oost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hafsa Hajji
E-mail: info@rijnvicus.nl ๐ง
Telefoon: +31 172504504 ๐
URL: http://www.rijnvicus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421663 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/421663 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 075-264057 (2026-04-16)
Aankondiging van een opdracht (2026-06-01)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-29 17:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427134 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427134 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De 2e vragenronde is toegevoegd aan de planning.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 987deb44-dd6d-4b53-a623-871611622aaf-01
Bron: OJS 2026/S 104-376344 (2026-06-01)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-29 17:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427134 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427134 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De 2e vragenronde is toegevoegd aan de planning.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 987deb44-dd6d-4b53-a623-871611622aaf-01
Bron: OJS 2026/S 104-376344 (2026-06-01)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2672513.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-09-01 ๐
Titel: P1 Aanbesteding uitzendkrachten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2672513.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: SmartMatch B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Bos en Lommerplein 280
Postcode: 1055RW
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rahman Khan
URL: https://www.smart-match.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 169-603547 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2672513.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-09-01 ๐
Titel: P1 Aanbesteding uitzendkrachten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2672513.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: SmartMatch B.V.
Nationaal registratienummer:
70474168
Postadres: Bos en Lommerplein 280
Postcode: 1055RW
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rahman Khan
URL: https://www.smart-match.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 169-603547 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel