Aanbesteding Identity & Access Managementsysteem
Hogeschool Van Hall Larenstein
HVHL bereidt een Europese aanbesteding voor voor de levering, implementatie, configuratie, ondersteuning en het beheer van een nieuw Identity & Access Managementsysteem (IAM). Het huidige IAM-systeem UMRA nadert het einde van de contractperiode en voldoet onvoldoende aan de toekomstige functionele, technische en beveiligingsvereisten van de organisatie. Met deze aanbesteding beoogt HVHL een toekomstbestendige IAM-oplossing te selecteren die aansluit bij moderne eisen op het gebied van informatiebeveiliging, gebruiksgemak, compliance en schaalbaarheid. De nieuwe oplossing dient de organisatie te ondersteunen bij: -centraal identiteitsbeheer; -lifecycle management van accounts en rechten (IGA); -geautomatiseerde provisioning en deprovisioning; -role-based access control (RBAC); -koppelingen met bestaande en toekomstige applicaties; -audit- en rapportagemogelijkheden; -naleving van relevante wet- en regelgeving, waaronder de AVG en NIS2. 300000
DeadlineDeadline 2026-10-27
Wie? Wat?- โข IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
- โข Software en informatiesystemen
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding Identity & Access Managementsysteem
Korte beschrijving:
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Software en informatiesystemen ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: de mogelijkheid tot verlenging van 4 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: de mogelijkheid tot verlenging van 4 x 1 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-27 23:59:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-28 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-28 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Hogeschool Van Hall Larenstein
Nationaal registratienummer:
2008998
Postadres: Larensteinselaan 26a
Postcode: 6882CT
Poststad: Velp
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Rob van der Kooi
E-mail: rob.vanderkooi@hvhl.nl ๐ง
Telefoon: +31 648540193 ๐
URL: http://www.hvhl.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438451 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438451 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610447 (2026-09-03)
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Advies inzake hardware (1)
- Computeraudit- en testdiensten (1)
- Computernetwerkdiensten (2)
- Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
- Diensten voor computerondersteuning en -advies (3)
- Informaticadiensten (4)
- Internetdiensten (4)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Uitwerken van gegevens (14)