Aanbesteding - Arbodienst
Stichting Waternet
De Opdrachtgever wenst een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor arbodienstverlening. De huidige overeenkomst loopt af. Middels deze aanbesteding wordt รฉรฉn opdrachtnemer geselecteerd voor het uitvoeren van arbodienstverlening conform de maatwerkregeling. De dienstverlening moet bijdragen aan de organisatiedoelstellingen op het gebied van verzuimreductie en duurzame inzetbaarheid. Uitgangspunt is het eigen-regiemodel van de Opdrachtgever, waarbij de directe leidinggevende en medewerker gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de verzuimbegeleiding. De opdrachtnemer vervult daarbij een adviserende, faciliterende en uitvoerende rol op medisch en arbeidskundig gebied, zonder de regie over te nemen.
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding - Arbodienst
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Gezondheidsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 500 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:45 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie aanbestedingsleidraad
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie leidraad
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waternet
Nationaal registratienummer:
Postadres: Korte Ouderkerkerdijk 7
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Stan Westerbaan
E-mail: stan.westerbaan@waternet.nl ๐ง
Telefoon: +31629683118 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2802 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228846 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228846 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer:
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankamsterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883617000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: wettelijke termijn (20 dagen)
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-601055 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding - Arbodienst
Referentienummer:
817aac3f-555a-4db0-b5f9-f32399a9fdc2
Korte beschrijving:
De Opdrachtgever wenst een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor arbodienstverlening. De huidige overeenkomst loopt af. Middels deze aanbesteding wordt รฉรฉn opdrachtnemer geselecteerd voor het uitvoeren van arbodienstverlening conform de maatwerkregeling.
De dienstverlening moet bijdragen aan de organisatiedoelstellingen op het gebied van verzuimreductie en duurzame inzetbaarheid. Uitgangspunt is het eigen-regiemodel van de Opdrachtgever, waarbij de directe leidinggevende en medewerker gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de verzuimbegeleiding. De opdrachtnemer vervult daarbij een adviserende, faciliterende en uitvoerende rol op medisch en arbeidskundig gebied, zonder de regie over te nemen.
Toon meer
Producten/diensten: Gezondheidsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 500 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
9bf84bb0-7b8c-40ea-8a2c-bc4a96f2dc7a
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:45 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie aanbestedingsleidraad
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie leidraad
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waternet
Nationaal registratienummer:
41216593
Postadres: Korte Ouderkerkerdijk 7
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Stan Westerbaan
E-mail: stan.westerbaan@waternet.nl ๐ง
Telefoon: +31629683118 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2802 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228846 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228846 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer:
82951462
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankamsterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883617000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: wettelijke termijn (20 dagen)
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-601055 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)