A06.65.2025.1 Aanschaf drie bedrijfswagens

Gemeente Leiden namens gemeente Oegstgeest

De huidige vloot van drie bedrijfswagens, bestaande uit twee bedrijfswagens met dubbele cabine en één bedrijfswagen met open laadbak (pick-up), is aan vervanging toe. In het kader van de vernieuwing en verduurzaming van het wagenpark is besloten om twee bedrijfswagens met dubbele cabine en één bedrijfswagen met open laadbak aan te schaffen, die zullen rijden op HVO100. Met deze aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Oegstgeest een passende leverancier te selecteren voor de levering van de nieuwe bedrijfswagens die aansluiten bij de gemeentelijke ambities op het gebied van duurzaamheid, betrouwbaarheid en kosteneffectiviteit. Voor meer informatie zie de aanbestedingsleidraad. Drie bedrijfsvoertuigen: twee met dubbele cabine en één met open laadbak.

Deadline

Deadline 2026-10-20

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-27 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: A06.65.2025.1 Aanschaf drie bedrijfswagens
Referentienummer: A06.65.2025.1
Korte beschrijving:
De huidige vloot van drie bedrijfswagens, bestaande uit twee bedrijfswagens met dubbele cabine en één bedrijfswagen met open laadbak (pick-up), is aan vervanging toe. In het kader van de vernieuwing en verduurzaming van het wagenpark is besloten om twee bedrijfswagens met dubbele cabine en één bedrijfswagen met open laadbak aan te schaffen, die zullen rijden op HVO100. Met deze aanbestedingsprocedure beoogt de gemeente Oegstgeest een passende leverancier te selecteren voor de levering van de nieuwe bedrijfswagens die aansluiten bij de gemeentelijke ambities op het gebied van duurzaamheid, betrouwbaarheid en kosteneffectiviteit. Voor meer informatie zie de aanbestedingsleidraad. Drie bedrijfsvoertuigen: twee met dubbele cabine en één met open laadbak.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Motorvoertuigen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 240000.0 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Twee bedrijfswagens met dubbele cabine
Geschatte waarde exclusief BTW: 160000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Zie aanbestedingsleidraad Twee bedrijfswagens met dubbele cabine - HVO/diesel
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Oegstgeest
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-12-11 📅
Einddatum: 2027-07-09 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Additionele garantieperiode
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijktest
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Eén bedrijfswagen met open laadbak
Geschatte waarde exclusief BTW: 80000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Zie aanbestedingsleidraad Eén bedrijfswagen met open laadbak, HVO/diesel
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Boven de Europese drempel
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties:
Akkoord op leidraad en gevolgde procedure-Sanctiepakket Rusland-Akkoord op programma van eisen-Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Leiden namens gemeente Oegstgeest
Nationaal registratienummer: 292140280
Postadres: Tweelingstraat 4
Postcode: 2312 LX
Poststad: Leiden
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Amber Lelieveld
E-mail: aanbestedingen@leidse-regio.nl 📧
Telefoon: +31 621189417 📞
URL: http://www.leidse-regio.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.leidse-regio.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437658 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437658 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597739 (2026-08-27)