A04.106.2026 Raamovereenkomst inhuur projectfuncties
Gemeente Leiden
De gemeente Leiden streeft naar het afsluiten van raamcontracten met vijf geselecteerde partijen die project personeel kunnen leveren. Hiermee wordt voorzien in de benodigde capaciteit, waardoor de gemeente haar opgaven succesvol kan realiseren. Deze aanbesteding betreft de inhuur van projectfuncties binnen de gemeente. De functieprofielen die worden uitgevraagd zijn: • Senior projectmanager • Projectmanager • Procesmanager • Programmamanager • Omgevingsmanager • Assistent projectmanager Meer informatie leest u in de aanbestedingsleidraad en bijlagen. De geraamde jaarlijkse omvang van deze raamovereenkomst bedraagt circa 17 tot 25 FTE. Over de volledige looptijd van de raamovereenkomst (4 jaar) wordt de totale omvang geraamd op circa 68 tot 100 FTE. Deze aantallen zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
DeadlineDeadline 2026-10-07
Wie? Wat?- • Recruteringsdiensten › Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-19 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: A04.106.2026 Raamovereenkomst inhuur projectfuncties
Referentienummer:
A04.106.2026
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Leiden
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Zie leidraad hoofdstuk 1.4 Herzieningsclausule
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit dienstverlening (casus)
Kwaliteitscriterium (weging): 85
Prijs ✅
Prijs (weging): 15
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 14:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-07 14:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met één exploitant ✅
Maximumaantal deelnemers: 5
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist ✅
Openingsdatum: 2026-10-07 14:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 14:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Leiden
Nationaal registratienummer:
292140280
Postadres: Tweelingstraat 4
Postcode: 2312 LX
Poststad: Leiden
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Amber Lelieveld
E-mail: aanbestedingen@leidse-regio.nl 📧
Telefoon: +31 621189417 📞
URL: http://www.leidse-regio.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.leidse-regio.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436710 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436710 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-579511 (2026-08-19)
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel