A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente Leiden
De Gemeente Leiden wil met deze aanbesteding kleding, persoonlijke beschermingsmiddelen, schoeisel en bijbehorende dienstverlening inkopen voor werknemers van de verschillende afdelingen binnen de Gemeente Leiden, die voor het uitoefenen van hun functie specifieke kleding behoeven. De Opdracht is verdeeld in vier percelen: Perceel 1: Werkkleding en bijbehorende schoeisel, persoonlijke beschermingsmiddelen (PBMโs) incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Perceel 2: BOA- en toezichthouderskleding (conform VNG-richtlijn) en bijbehorend schoeisel en PBMโs incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Perceel 3: Representatieve kleding incl. bijbehorende service- en dienstverlening. Bijbehorend schoeisel is alleen van toepassing voor huismeesters Perceel 4: Sport- en zwembadkleding en bijbehorend schoeisel incl. bijbehorende service- en dienstverlening โ via de percelenregeling. Zie aanbestedingsleidraad.
DeadlineDeadline 2026-09-11
Wie?- โข Gemeente Leiden
- โข Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires โบ Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
- โข Veiligheidsuitrusting โบ Beschermende en veiligheidskleding
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-31 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: A02.55.2025 Bedrijfskleding
Referentienummer:
A02.55.2025
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1980000.0 EUR ๐ฐ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Werkkleding, PBM's en schoeisel
Geschatte waarde exclusief BTW: 1470500.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Plaats van uitvoering: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Duur: 72 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): SGC 1. Dienstverleningsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): SGC 2. Circulariteit
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): SGC 4. Kwaliteitscontrole en draagproef
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: BOA- en toezichthouderskleding, PBM's en schoeisel
Geschatte waarde exclusief BTW: 360000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Representatieve kleding en bijbehorend schoeisel
Geschatte waarde exclusief BTW: 180000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-11 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-11 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-09-11 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-26 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Leiden
Nationaal registratienummer:
292140280
Postadres: Tweelingstraat 4
Postcode: 2312 LX
Poststad: Leiden
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tim Wijnands
E-mail: aanbestedingen@leidse-regio.nl ๐ง
Telefoon: +31 621189417 ๐
URL: http://www.leidse-regio.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.leidse-regio.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435319 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435319 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 148-540064 (2026-07-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1980000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
1470500.0 EUR ๐ฐ
360000.0 EUR ๐ฐ
180000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-22 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-22 10:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-22 10:01:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-03 13:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437811 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437811 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Datum aangepast n.a.v. extra toegevoegde nota van inlichtingen
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 7adaf7da-460e-42ef-acf1-156ed755f479-01
Bron: OJS 2026/S 167-597307 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1980000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
1470500.0 EUR ๐ฐ
360000.0 EUR ๐ฐ
180000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-24 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-24 10:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-24 10:01:00 ๐
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties:
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438164 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438164 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Nieuwe planning n.a.v. nvi 2
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 70b7a313-3eca-4cdc-b406-44814ef70529-01
Bron: OJS 2026/S 169-603200 (2026-09-01)