47135 | Bouw- en woonrijp maken legeringslocatie te vliegbasis Leeuwarden

Rijksvastgoedbedrijf

- Ruimen en afvoeren van de boven- en ondergrondse infra zoals kabels & leidingen, groen, verhardingen; - Grondwerkzaamheden ten behoeve van het leggen van kabels & leidingen, funderingen ten behoeve van verhardingen en plantvakken; - Aanbrengen van ondergrondse infra zoals elektriciteit (ET), riolering, water en data; - Aanbrengen van bovengrondse infra waaronder verhardingen, groen, verlichting en overige terreininrichting. Te verwijderen ondergrondse netten: - circa 1.000 m riolering - 0 m waterleiding - 400 m ET laagspanning. Aan te leggen ondergrondse netten: - circa 650 m riolering - 50 m waterleiding - 1.000 m ET laagspanning. Te verwijderen verharding: - 7.000 m2 elementverharding. Aan te leggen verharding: - 6.500 m2 elementverharding.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-06. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-28.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-05-28 Aankondiging van een opdracht
2026-09-03 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-05-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 47135 | Bouw- en woonrijp maken legeringslocatie te vliegbasis Leeuwarden
Referentienummer: 47135
Korte beschrijving:
- Ruimen en afvoeren van de boven- en ondergrondse infra zoals kabels & leidingen, groen, verhardingen; - Grondwerkzaamheden ten behoeve van het leggen van kabels & leidingen, funderingen ten behoeve van verhardingen en plantvakken; - Aanbrengen van ondergrondse infra zoals elektriciteit (ET), riolering, water en data; - Aanbrengen van bovengrondse infra waaronder verhardingen, groen, verlichting en overige terreininrichting. Te verwijderen ondergrondse netten: - circa 1.000 m riolering - 0 m waterleiding - 400 m ET laagspanning. Aan te leggen ondergrondse netten: - circa 650 m riolering - 50 m waterleiding - 1.000 m ET laagspanning. Te verwijderen verharding: - 7.000 m2 elementverharding. Aan te leggen verharding: - 6.500 m2 elementverharding.
Toon meer
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
- Ruimen en afvoeren van de boven- en ondergrondse infra zoals kabels & leidingen, groen, verhardingen; - Grondwerkzaamheden ten behoeve van het leggen van kabels & leidingen, funderingen ten behoeve van verhardingen en plantvakken; - Aanbrengen van ondergrondse infra zoals elektriciteit (ET), riolering, water en data; - Aanbrengen van bovengrondse infra waaronder verhardingen, groen, verlichting en overige terreininrichting. Te verwijderen ondergrondse netten: - circa 1.000 m riolering - 0 m waterleiding - 400 m ET laagspanning. Aan te leggen ondergrondse netten: - circa 650 m riolering - 50 m waterleiding - 1.000 m ET laagspanning. Te verwijderen verharding: - 7.000 m2 elementverharding. Aan te leggen verharding: - 6.500 m2 elementverharding. Te verwijderen groenvoorziening: nader te bepalen. Aan te leggen groenvoorziening: nader te bepalen.
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Bouwrijp maken van terreinen ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Leeuwarden
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2026-09-07 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2027-09-06 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Laagste prijs
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-06 09:30:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-06 09:40:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 57 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-06 09:40:00 ๐Ÿ“…
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-18 17:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijksvastgoedbedrijf
Nationaal registratienummer: 552550970
Postadres: Korte Voorhout 7
Postcode: 2511 CW
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Suzanne Wittingen
E-mail: postbus.rvb.aanbesteden@rijksoverheid.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 702140214 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.rijksvastgoedbedrijf.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426753 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426753 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist
Bron: OJS 2026/S 102-368755 (2026-05-28)
Award Aankondiging (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 2170000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-31 ๐Ÿ“…
Titel: P1 47135 | Bouw- en woonrijp maken legeringslocatie te vliegbasis Leeuwarden
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 6
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 2170000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Plegt-Vos Infra & Milieu B.V.
Nationaal registratienummer: 06036678
Postadres: Sherwood Rangers 5
Postcode: 7551 KW
Poststad: Hengelo
Regio: Twente ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.plegt-vos.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 171-609499 (2026-09-03)