31219254 Reis- en routeinformatie Noordtunnel

Rijkswaterstaat Grote Projecten en Onderhoud

Doel van deze opdracht is het organiseren en uitvoeren van route-en reisinformatiediensten om weggebruikers te informeren over hinder tijdens de werkzaamheden aan de Noordtunnel (NOT) en te informeren over alternatieve reismogelijkheden. Het gaat hierbij om het gericht bereiken van specifieke weggebruikers-doelgroepen met een boodschap ‘op maat’ middels diverse digitale kanalen en in verschillende tijdsperioden. Met reis- en routeinformatie krijgen naast de voorspelbare weggebruikers ook de minder voorspelbare en lastig te bereiken doelgroepen van buiten de regio gerichte doelgroep specifieke informatie. Nadere informatie treft u aan in de Vraagspecificatie. Zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving.

Deadline

Deadline 2026-10-05

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-20 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 31219254 Reis- en routeinformatie Noordtunnel
Referentienummer: 31219254
Korte beschrijving:
Doel van deze opdracht is het organiseren en uitvoeren van route-en reisinformatiediensten om weggebruikers te informeren over hinder tijdens de werkzaamheden aan de Noordtunnel (NOT) en te informeren over alternatieve reismogelijkheden. Het gaat hierbij om het gericht bereiken van specifieke weggebruikers-doelgroepen met een boodschap ‘op maat’ middels diverse digitale kanalen en in verschillende tijdsperioden. Met reis- en routeinformatie krijgen naast de voorspelbare weggebruikers ook de minder voorspelbare en lastig te bereiken doelgroepen van buiten de regio gerichte doelgroep specifieke informatie. Nadere informatie treft u aan in de Vraagspecificatie. Zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Digitale kartering 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Doel van deze opdracht is het organiseren en uitvoeren van route-en reisinformatiediensten om weggebruikers te informeren over hinder tijdens de werkzaamheden aan de Noordtunnel (NOT) en te informeren over alternatieve reismogelijkheden. Het gaat hierbij om het gericht bereiken van specifieke weggebruikers-doelgroepen met een boodschap ‘op maat’ middels diverse digitale kanalen en in verschillende tijdsperioden. Met reis- en routeinformatie krijgen naast de voorspelbare weggebruikers ook de minder voorspelbare en lastig te bereiken doelgroepen van buiten de regio gerichte doelgroep specifieke informatie. Zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving.
Toon meer
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie Vraagspecificatie
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Zuid-Holland 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Prijs
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsleidraad
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 15:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 09:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-06 09:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-02 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijkswaterstaat Grote Projecten en Onderhoud
Nationaal registratienummer: 82067183
Postadres: Griffioenlaan 2
Postcode: 3526 LA
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Alice Rietveld
E-mail: aanbestedingsteam-gww@rws.nl 📧
Telefoon: +31 887970777 📞
URL: http://www.rijkswaterstaat.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436738 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436738 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Rijkswaterstaat hanteert de Gedragscode ‘Publiek Opdrachtgeverschap’. Deze gedragscode is te downloaden op de internetsite van Rijkswaterstaat via het adres: https://www.rijkswaterstaat.nl/zakelijk/zakendoen-met-rijkswaterstaat/rijkswaterstaat-als-samenwerkingspartner/gedragscode-publiek-opdrachtgeverschap Klachten m.b.t. de aanbestedingsprocedure kunnen worden ingediend bij het Centrale Klachtenmeldpunt Aanbesteden Rijkswaterstaat, e-mailadres: klachtenmeldpunt@rws.nl. Klachten kunnen betrekking hebben op het niet naleven van wettelijke bepalingen of inbreuk op algemene aanbestedingsbeginselen. Een klacht moet schriftelijk worden ingediend en moet duidelijk en gemotiveerd aangeven op welk aspect van de aanbestedingsprocedure de klacht betrekking heeft.
Toon meer
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-578557 (2026-08-20)