26002-JS-ILF Transportdiensten Logistiek
N.V. Waterleiding Maatschappij Limburg
Dienstverlening: Transportdiensten voor Gepland Transport & Calamiteiten.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- โข Verhuur van voertuigen voor goederenvervoer met chauffeur โบ Verhuur van vrachtwagens met chauffeur
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 26002-JS-ILF Transportdiensten Logistiek
Referentienummer:
Korte beschrijving: Dienstverlening: Transportdiensten voor Gepland Transport & Calamiteiten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Verhuur van vrachtwagens met chauffeur ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Wegvervoersdiensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie aanbestedingsdocumenten.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 1 keer (x) 3 jaar en 1 keer (x) 2 jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie documenten in Mercell
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsdocumenten in Mercell
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: N.V. Waterleiding Maatschappij Limburg
Nationaal registratienummer:
Postadres: Limburglaan 25
Postcode: 6229GA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jean Schuffelen
E-mail: j.schuffelen@wml.nl ๐ง
Telefoon: +31621518185 ๐
URL: https://www.wml.nl/home ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1899 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228782 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228782 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Inkoopcentrum Zuid
Nationaal registratienummer:
Postcode: 6101 CV
Poststad: Echt
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie documenten Mercell
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-04Z ๐
Bron: OJS 2026/S 171-610819 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 26002-JS-ILF Transportdiensten Logistiek
Referentienummer:
a23bfb4f-bbb6-45aa-b76e-2a3e9fbcae82
Korte beschrijving: Dienstverlening: Transportdiensten voor Gepland Transport & Calamiteiten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Verhuur van vrachtwagens met chauffeur ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
f6a4fe51-a3a1-46a9-b638-704a435610b6
Aanvullende producten/diensten: Wegvervoersdiensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie aanbestedingsdocumenten.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2029-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 1 keer (x) 3 jaar en 1 keer (x) 2 jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie documenten in Mercell
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsdocumenten in Mercell
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: N.V. Waterleiding Maatschappij Limburg
Nationaal registratienummer:
14602038
Postadres: Limburglaan 25
Postcode: 6229GA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jean Schuffelen
E-mail: j.schuffelen@wml.nl ๐ง
Telefoon: +31621518185 ๐
URL: https://www.wml.nl/home ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1899 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228782 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228782 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Inkoopcentrum Zuid
Nationaal registratienummer:
14116168
Postcode: 6101 CV
Poststad: Echt
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie documenten Mercell
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-04Z ๐
Bron: OJS 2026/S 171-610819 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐