2026038 Raamovereenkomst Onderhoud vrij verval riolering 2026-2030

Gemeente Schagen

Het werk wordt uitgevoerd in de gemeente Schagen en bestaat in hoofdzaak uit: Grondwerkzaamheden; Rioolwerkzaamheden; Bestratingswerkzaamheden; Inzetten van 24x7 uurs service-/storingsdienst t.b.v. verhelpen meldingen gemeentelijke vrij verval riolering; Aannemen, verhelpen en afhandelen meldingen gemeentelijke vrij verval riolering; Afhandelen van calamiteiten van de gemeentelijk vrij verval riolering; Herstel van huis- en kolkaansluitingen, kolken, lijngoten van de gemeentelijke riolering; Bijkomende werkzaamheden.

Deadline

Deadline 2026-10-03

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 2026038 Raamovereenkomst Onderhoud vrij verval riolering 2026-2030
Referentienummer: 91cf2be7-133f-41fd-8c32-0551dcb941b3
Korte beschrijving:
Het werk wordt uitgevoerd in de gemeente Schagen en bestaat in hoofdzaak uit: Grondwerkzaamheden; Rioolwerkzaamheden; Bestratingswerkzaamheden; Inzetten van 24x7 uurs service-/storingsdienst t.b.v. verhelpen meldingen gemeentelijke vrij verval riolering; Aannemen, verhelpen en afhandelen meldingen gemeentelijke vrij verval riolering; Afhandelen van calamiteiten van de gemeentelijk vrij verval riolering; Herstel van huis- en kolkaansluitingen, kolken, lijngoten van de gemeentelijke riolering; Bijkomende werkzaamheden.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beheer van riolering ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1ef832cf-4d51-4e33-b845-e241a4fc888c
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโ€™s) โœ…
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Kop van Noord-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: optie tot verlenging 1 x 2 jaar
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: optie tot verlenging 1 x 2 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-03 09:00:15 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 99
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โœ…
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (percentage, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Schagen
Nationaal registratienummer: 56838328
Postadres: Laan 19
Postcode: 1741EA
Poststad: Schagen
Regio: Kop van Noord-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Klรกra Abbes
E-mail: klara.abbes@schagen.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31628506658 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.schagen.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2457 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/227226 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/227226 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Haarlem
Nationaal registratienummer: 82941742
Postadres: Jansstraat 81
Postcode: 2011RW
Poststad: Haarlem
Regio: Kop van Noord-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Communicatie Rechtbank Noord-Holland
E-mail: communicatie.rb-nho@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31883616100 ๐Ÿ“ž
Fax: +31883616100 ๐Ÿ“ 
URL: https://www.rechtspraak.nl/ ๐ŸŒ
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/ ๐ŸŒ
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z ๐Ÿ“…
Bron: OJS 2026/S 171-610453 (2026-09-01)