Wagenpark
IJmond Werkt!
Dit bestek beschrijft de inkoop van haar Wagenpark, welke onderverdeeld is in drie categorieรซn, te weten elektrische Personenwagens, Bedrijfswagens diesel en Compacte elektrische e-trucks (waar met een AM Rijbewijs mee gereden kan worden). zie bestek
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-15. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-25.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข IJmond Werkt!
- โข Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting โบ Reparatie en onderhoud van auto's
- โข Vervoersmaterieel en bijbehorende producten โบ Motorvoertuigen
- โข Noord-Holland โบ IJmond
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-25 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-04-09 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-14 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-02-25)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wagenpark
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Motorvoertuigen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding: Zie Bestek. zie bestek
Aanvullende producten/diensten: Reparatie en onderhoud van auto's ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Beverwijk en omgeving
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Test
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-15 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-15 09:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-15 09:10:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-25 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ijmond Werkt!
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stationsplein 48a
Postcode: 1948LC
Poststad: Beverwijk
Regio: IJmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: erik@euromc.nl ๐ง
Telefoon: +31 620131493 ๐
URL: http://www.ijmondwerkt.com ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413588 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413588 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 041-137993 (2026-02-25)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Wagenpark
Referentienummer:
2025-218
Korte beschrijving:
Dit bestek beschrijft de inkoop van haar Wagenpark, welke onderverdeeld is in drie categorieรซn, te weten elektrische Personenwagens, Bedrijfswagens diesel en Compacte elektrische e-trucks (waar met een AM Rijbewijs mee gereden kan worden). zie bestek
Toon meer
Producten/diensten: Motorvoertuigen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding: Zie Bestek. zie bestek
Aanvullende producten/diensten: Reparatie en onderhoud van auto's ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Beverwijk en omgeving
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
De Raamovereenkomst treedt in werking op 1 september 2026 en wordt aangegaan voor een periode van vier jaar. De Raamovereenkomst kan eenzijdig door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, รฉรฉnmaal verlengd worden voor een periode van twee jaar.
Toon meer
Opties โ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Test
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-15 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-15 09:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-15 09:10:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-25 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ijmond Werkt!
Nationaal registratienummer:
111807391
Postadres: Stationsplein 48a
Postcode: 1948LC
Poststad: Beverwijk
Regio: IJmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: erik@euromc.nl ๐ง
Telefoon: +31 620131493 ๐
URL: http://www.ijmondwerkt.com ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413588 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413588 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 041-137993 (2026-02-25)
Aankondiging van een opdracht (2026-04-09)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-29 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-29 09:10:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-04-29 09:10:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419354 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419354 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Inschrijfdatum aangepast
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 0020d29e-34a0-4fc0-998e-2b7c90b79530-01
Bron: OJS 2026/S 070-247306 (2026-04-09)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-29 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-29 09:10:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-04-29 09:10:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419354 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419354 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Inschrijfdatum aangepast
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 0020d29e-34a0-4fc0-998e-2b7c90b79530-01
Bron: OJS 2026/S 070-247306 (2026-04-09)
Award Aankondiging (2026-08-14)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1160000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1160000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-03 ๐
Titel: P1 Wagenpark
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1160000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: J&T Autolease B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kraaivenstraat 4
Postcode: 5048AB
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Guido Geleijns
URL: http://www.jentautolease.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 157-567632 (2026-08-14)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1160000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1160000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-03 ๐
Titel: P1 Wagenpark
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2500000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1160000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: J&T Autolease B.V.
Nationaal registratienummer:
56847726
Postadres: Kraaivenstraat 4
Postcode: 5048AB
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Guido Geleijns
URL: http://www.jentautolease.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 157-567632 (2026-08-14)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)