Verpakkingsmaterialen

SSC IUC DJI

De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) schaft voor haar inrichtingen Verpakkingsmaterialen aan die gebruikt worden voor het verpakken en beschermen van goederen. De Verpakkingsmaterialen worden voornamelijk afgenomen voor verder gebruik binnen de Penitentiaire Productiebedrijven In-Made van DJI. De penitentiaire inrichtingen beschikken allemaal over een eigen productiebedrijf, ieder gespecialiseerd in één of meerdere werkterreinen.

Deadline

Deadline 2026-09-09

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Verpakkingsmaterialen
Referentienummer: 12f4908c-ed48-4542-aa35-56953413ba88
Korte beschrijving:
De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) schaft voor haar inrichtingen Verpakkingsmaterialen aan die gebruikt worden voor het verpakken en beschermen van goederen. De Verpakkingsmaterialen worden voornamelijk afgenomen voor verder gebruik binnen de Penitentiaire Productiebedrijven In-Made van DJI. De penitentiaire inrichtingen beschikken allemaal over een eigen productiebedrijf, ieder gespecialiseerd in één of meerdere werkterreinen.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Kartons 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 239e06f3-cc3e-4e34-a1d7-033c6cec8f3f
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-09-01 📅
Einddatum: 2026-09-09 📅
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-09 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 14 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ssc iuc dji
Nationaal registratienummer: 27378768
Postadres: Bezuidenhoutseweg 20
Postcode: 2594AV
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Mariska ten Broek
E-mail: m.t.broek@dji.minjus.nl 📧
Telefoon: +31611868390 📞
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/72217 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230755 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230755 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer: 27365537
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: niet van toepassing
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z 📅
Bron: OJS 2026/S 169-605852 (2026-09-01)