Schoonmaakonderhoud Het Hooghuis

Stichting Carmelcollege

Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: โ€ข Regulier schoonmaakonderhoud; โ€ข Specialistisch vloeronderhoud; โ€ข Glasbewassing; โ€ข Aansturing eigen dienst medewerkers inclusief levering materialen en middelen Zie aanbestedingsdocumenten

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-02.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-02-02 Aankondiging van een opdracht
2026-09-01 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-02-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Schoonmaakonderhoud Het Hooghuis
Korte beschrijving:
Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: โ€ข Regulier schoonmaakonderhoud; โ€ข Specialistisch vloeronderhoud; โ€ข Glasbewassing; โ€ข Aansturing eigen dienst medewerkers inclusief levering materialen en middelen Zie aanbestedingsdocumenten
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2026-09-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2031-08-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen: vijf (5) maal twaalf (12) maanden
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: vijf (5) maal twaalf (12) maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 55
Prijs โœ…
Prijs (weging): 45
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-23 09:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-23 09:15:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-23 09:15:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Carmelcollege
Nationaal registratienummer: 30711793
Postadres: Drienerparkweg 16
Postcode: 7552EB
Poststad: Hengelo
Regio: Twente ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 0546455655 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.carmel.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410578 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410578 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 023-078303 (2026-02-02)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 14 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-16 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Schoonmaakonderhoud Het Hooghuis
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 14 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: IBN Facilitair VOF (groen/schoonmaak/catering)
Nationaal registratienummer: 17190129
Postadres: Hockeyweg 5
Postcode: 5405NC
Poststad: Uden
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.ibn.nl/facilitair ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 169-604687 (2026-09-01)