Reprografische dienstverlening
Vrije Universiteit Amsterdam
De opdracht betreft het afsluiten van รฉรฉn (1) raamovereenkomst met een leverancier van Reprografische dienstverlening op basis van specificaties en voorwaarden van de VU. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x twee (2) jaar.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-07. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-11.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Amsterdam
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-11 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-02-11)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reprografische dienstverlening
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reprografiediensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatieplan
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Demonstratie Portal
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-07 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-07 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 85 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-07 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-17 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Vrije Universiteit Amsterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Van der Boechorststraat 1
Gebouw Transitorium
Postcode: 1081 BT
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tarik Ouchan
E-mail: aanbestedingen.fpc@vu.nl ๐ง
Telefoon: +31 205989898 ๐
Fax: +31 205989899 ๐
URL: http://www.vu.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://vu.nl/nl/over-de-vu/meer-over/afdeling-inkoopmanagement ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411735 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411735 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 030-102425 (2026-02-11)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Reprografische dienstverlening
Referentienummer:
FCO202501
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het afsluiten van รฉรฉn (1) raamovereenkomst met een leverancier van Reprografische dienstverlening op basis van specificaties en voorwaarden van de VU. De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x twee (2) jaar.
Toon meer
Producten/diensten: Reprografiediensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x twee (2) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) x twee (2) jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatieplan
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Demonstratie Portal
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-07 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-07 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 85 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-07 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-17 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Vrije Universiteit Amsterdam
Nationaal registratienummer:
26682388
Postadres: Van der Boechorststraat 1
Gebouw Transitorium
Postcode: 1081 BT
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tarik Ouchan
E-mail: aanbestedingen.fpc@vu.nl ๐ง
Telefoon: +31 205989898 ๐
Fax: +31 205989899 ๐
URL: http://www.vu.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://vu.nl/nl/over-de-vu/meer-over/afdeling-inkoopmanagement ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411735 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411735 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 030-102425 (2026-02-11)
Award Aankondiging (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1853928.42 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-28 ๐
Titel: P1 Reprografische dienstverlening
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1853928.42 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Canon Nederland N.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Brabantlaan 2
Postcode: 5216TV
Poststad: 's Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Frank van den Bogaart
URL: http://www.canon.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 166-594237 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1853928.42 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-28 ๐
Titel: P1 Reprografische dienstverlening
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1853928.42 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Canon Nederland N.V.
Nationaal registratienummer:
34045532
Postadres: Brabantlaan 2
Postcode: 5216TV
Poststad: 's Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Frank van den Bogaart
URL: http://www.canon.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 166-594237 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐