Raamovereenkomst aanleg en vervangen (i)VRI
Gemeente Utrecht
De gemeente wil een raamovereenkomst op basis van de RAW-systematiek afsluiten voor het leveren en aanleggen van (intelligente) verkeersregelinstallaties ((i)VRI's) of het vervangen, dan wel aanpassen van bestaande (i)VRIโs. Zie inschrijvingsleidraad en/of RAW-raamovereenkomst
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-14. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-16.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Gemeente Utrecht
- โข Installeren van signalisatie-uitrusting โบ Installeren van verkeersbewakingsuitrusting โบ Installeren van verkeerslichten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-04-08 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-17 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-02-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst aanleg en vervangen (i)VRI
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Installeren van verkeerslichten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 200 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Utrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Verlengingsoptie van twee keer รฉรฉn jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie verlenging.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Prijs โ
Prijs (weging): 65
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-14 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-14 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-14 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-26 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrecht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stadsplateau 1
Postcode: 3521 AZ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Martijn de Jong
E-mail: inkoop@utrecht.nl ๐ง
Telefoon: +31 302860000 ๐
URL: http://www.utrecht.nl/inkoop ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.utrecht.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/inkoopbeleid/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412439 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412439 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 034-115623 (2026-02-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst aanleg en vervangen (i)VRI
Referentienummer:
2025SB814
Korte beschrijving:
De gemeente wil een raamovereenkomst op basis van de RAW-systematiek afsluiten voor het leveren en aanleggen van (intelligente) verkeersregelinstallaties ((i)VRI's) of het vervangen, dan wel aanpassen van bestaande (i)VRIโs. Zie inschrijvingsleidraad en/of RAW-raamovereenkomst
Toon meer
Producten/diensten: Installeren van verkeerslichten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 200 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Utrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Verlengingsoptie van twee keer รฉรฉn jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie verlenging.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Prijs โ
Prijs (weging): 65
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-14 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-14 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-14 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-26 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Utrecht
Nationaal registratienummer:
71663234
Postadres: Stadsplateau 1
Postcode: 3521 AZ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Martijn de Jong
E-mail: inkoop@utrecht.nl ๐ง
Telefoon: +31 302860000 ๐
URL: http://www.utrecht.nl/inkoop ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.utrecht.nl/bestuur-en-organisatie/beleid/inkoopbeleid/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412439 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412439 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 034-115623 (2026-02-16)
Aankondiging van een opdracht (2026-04-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 200 000 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-01 12:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-11 16:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419208 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419208 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e5c02985-f384-49e7-9245-934aa6442584-01
Bron: OJS 2026/S 069-243524 (2026-04-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 200 000 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-01 12:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-11 16:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419208 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419208 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Reden rectificatie en termijnverlenging:ย Naar aanleiding van vragen van marktpartijen is gebleken dat het vooraf integraal beprijzen van deze werkzaamheden voor inschrijvers niet mogelijk is en brengt disproportionele risico's met zich mee.
De besteksposten worden aangepast: inschrijvers beprijzen uitsluitend coรถrdinatiekosten; de daadwerkelijke TLC-werkzaamheden worden per deelopdracht via stelpost verrekend. De termijn wordt met 40 dagen verlengd, vanaf moment van publicatie aangepast bestek, om alle inschrijvers gelijke gelegenheid te geven hun inschrijving hierop aan te passen.
Toon meer
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e5c02985-f384-49e7-9245-934aa6442584-01
Bron: OJS 2026/S 069-243524 (2026-04-08)
Award Aankondiging (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 200 000 EUR ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-03 ๐
Titel: P1 Raamovereenkomst aanleg en vervangen (i)VRI
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Hoeflake Infratechniek B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Parallelweg 9
Postcode: 5321JA
Poststad: Hedel
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.hoeflake.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 158-570317 (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 200 000 EUR ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-03 ๐
Titel: P1 Raamovereenkomst aanleg en vervangen (i)VRI
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Hoeflake Infratechniek B.V.
Nationaal registratienummer:
11054420
Postadres: Parallelweg 9
Postcode: 5321JA
Poststad: Hedel
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.hoeflake.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 158-570317 (2026-08-17)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)