Primaire- en revisie knie implantaten

Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC)

De Opdracht bestaat uit de levering van implantaten, toebehoren en instrumentarium van twee soorten: 1. Primaire totaal gecementeerde knie implantaat; 2. Revisie knie implantaat. Zie voor de volledige omschrijving het Beschrijvend document. Primaire implantaten/ingrepen: 320 Revisie implantaten/ingrepen: 160

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-28. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-12.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-03-12 Aankondiging van een opdracht
2026-09-01 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-03-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Primaire- en revisie knie implantaten
Referentienummer: M-EU-26-12
Korte beschrijving:
De Opdracht bestaat uit de levering van implantaten, toebehoren en instrumentarium van twee soorten: 1. Primaire totaal gecementeerde knie implantaat; 2. Revisie knie implantaat. Zie voor de volledige omschrijving het Beschrijvend document. Primaire implantaten/ingrepen: 320 Revisie implantaten/ingrepen: 160
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Orthopedische implantaten ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Geen Percelen, zie onderbouwing paragraaf 2.6 van het Beschrijvend document Primaire ingrepen: 320 Revisie ingrepen: 160
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Leiden
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities tweemaal te verlengen met twee jaar. De totale looptijd kan derhalve acht jaar bevatten.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
Met een beroep op artikel 2.163c Aanbestedingswet 2012 kan de Opdracht gedurende de looptijd van de Overeenkomst worden gewijzigd. De mogelijke wijziging betreft de aanschaf van รฉรฉn (1) robot en daarbij alle benodigde software, hardware, (eenmalige) verbruiksartikelen, instrumentensets. Bij de robot zijn wij voornemens om ook een onderhoudscontract af te sluiten, paragraaf 2.9 van het Beschrijvend document.
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1 Kwalitatief aanbod
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Gebruikerstest instrumentarium
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): K3 Beschikbaarheid en leveringszekerheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Prijs โœ…
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-28 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-28 12:05:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 9 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-28 12:05:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
Nationaal registratienummer: 141696672
Postadres: Albinusdreef 2
Postcode: 2333ZA
Poststad: Leiden
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Maartje van Rijn
E-mail: aanbestedingen@lumc.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 715299611 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.lumc.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415762 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415762 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 052-180069 (2026-03-12)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1600000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-09-01 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Primaire- en revisie knie implantaten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1600000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Zimmer Biomet Nederland B.V.
Nationaal registratienummer: 31041140
Postadres: Hazeldonk 6065300
Postcode: 4836LD
Poststad: Breda
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.zimmerbiomet.eu ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 169-605758 (2026-09-01)