Machines t.b.v. gladheidsbestrijding
Gemeente Tholen
De gemeente Tholen streeft ernaar om in het komende jaar haar capaciteit voor gladheidsbestrijding te optimaliseren en te moderniseren. Om de veiligheid op wegen en fietspaden tijdens winterse omstandigheden te waarborgen, is het noodzakelijk om te beschikken over betrouwbare en efficiรซnte strooimiddelen. Daarom is besloten om een aantal nieuwe machines aan te schaffen en bestaande machines in te ruilen. Zie beschrijvend document
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-19. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-01-29.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Gemeente Tholen
- โข Zeeland โบ Overig Zeeland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-01-29 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-01-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Machines t.b.v. gladheidsbestrijding
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Materiaal voor gladheidsbestrijding ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Tholen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Overig Zeeland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-09-01 ๐
Einddatum: 2029-08-31 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit (demo-materieel)
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijktest Strooimanagementsysteem (SMS)
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-19 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-19 11:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-19 11:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-02-19 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Tholen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hof van Tholen 2
Postcode: 4691 DZ
Poststad: Tholen
Regio: Overig Zeeland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Koen Hamelink
E-mail: a.hamelink@wijzijnkarel.nl ๐ง
Telefoon: +31 630500662 ๐
Fax: +31 166663553 ๐
URL: http://www.tholen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410342 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410342 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie aanbestedingsleidraad.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 022-073191 (2026-01-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Machines t.b.v. gladheidsbestrijding
Referentienummer:
K011706
Korte beschrijving:
De gemeente Tholen streeft ernaar om in het komende jaar haar capaciteit voor gladheidsbestrijding te optimaliseren en te moderniseren. Om de veiligheid op wegen en fietspaden tijdens winterse omstandigheden te waarborgen, is het noodzakelijk om te beschikken over betrouwbare en efficiรซnte strooimiddelen. Daarom is besloten om een aantal nieuwe machines aan te schaffen en bestaande machines in te ruilen. Zie beschrijvend document
Toon meer
Producten/diensten: Materiaal voor gladheidsbestrijding ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Tholen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Overig Zeeland ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-09-01 ๐
Einddatum: 2029-08-31 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit (demo-materieel)
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijktest Strooimanagementsysteem (SMS)
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-19 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-19 11:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-19 11:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-02-19 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Tholen
Nationaal registratienummer:
131986719
Postadres: Hof van Tholen 2
Postcode: 4691 DZ
Poststad: Tholen
Regio: Overig Zeeland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Koen Hamelink
E-mail: a.hamelink@wijzijnkarel.nl ๐ง
Telefoon: +31 630500662 ๐
Fax: +31 166663553 ๐
URL: http://www.tholen.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410342 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410342 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie aanbestedingsleidraad.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 022-073191 (2026-01-29)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 487976.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-04-23 ๐
Titel: P1 Machines t.b.v. gladheidsbestrijding
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 487976.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Aebi Schmidt Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Handelsweg 8
Postcode: 7451PJ
Poststad: Holten
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.aebi-schmidt.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 169-605119 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 487976.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-04-23 ๐
Titel: P1 Machines t.b.v. gladheidsbestrijding
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 487976.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Aebi Schmidt Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
38017223
Postadres: Handelsweg 8
Postcode: 7451PJ
Poststad: Holten
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.aebi-schmidt.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 169-605119 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐