Logistiek Laadplein BT A12
Gemeente Ede
De opdracht betreft de realisatie en langjarige exploitatie van een logistiek laadplein, te weten Logistiek Laadplein BT A12. De Concessiehouder dient het Laadplein te realiseren op de hoek van de Bonnetstraat/Boylestraat te Ede, vlakbij de rotonde Schutterweg (kavel 41b, kadastraal bekend als F10430 te Ede). Na de realisatiefase is de operationele basis van een laadplein voor logistieke voertuigen beschikbaar dat zich vervolgens tijdens de exploitatiefase ontwikkelt tot een volledig functioneel en operationeel laadplein met volle beschikbaarheid voor de beschreven doelgroepen. โข Snelladen en langzaamladen van doorgaand elektrisch vrachtverkeer; โข Langzaamladen (op lager vermogen) van elektrische vrachtwagens van de bedrijven op BT A12 en omliggende bedrijventerreinen (Kievitsmeent, Frankeneng en Heestereng); โข Laadvoorziening t.b.v. stadslogistieke voertuigen (boven de 3.500 kg) i.v.m. de invoering van de ZES-zone in Ede per 2030; โข (Bouw)materieel t.b.v. schoon en emissieloos bouwen Zie aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-31. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-01-19.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Gemeente Ede
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Gelderland โบ Veluwe
- โข Zuidoost-Zuid-Holland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-01-19 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-02-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-03-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-03 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Logistiek Laadplein BT A12
Referentienummer:
I251000015
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Exploitatie van elektrische installaties ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Veluwe ๐๏ธ
Duur: 300 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1.1 Gebruiks- en verblijfsvriendelijkheid
Kwaliteitscriterium (weging): 5
Kwaliteitscriterium (naam): K1.2 Inrichting voor doelgroepen
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): K2.1 Degelijkheid businesscase
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): K2.2 Dimensionering
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): K3.1 Ontwerp
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/23/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-31 09:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-06 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Ede
Nationaal registratienummer:
291616837
Postadres: Bergstraat 4
Postcode: 6711 DD
Poststad: Ede
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: D.F. (Dick) Bolt
E-mail: inkopen@ede.nl ๐ง
Telefoon: +31 140318 ๐
URL: http://www.ede.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.ede.nl/bestuur-en-organisatie/aanbesteden-en-inkopen ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Type aanbestedende dienst: De koper is geen aanbestedende instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/408875 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/408875 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 014-045265 (2026-01-19)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-14 09:30:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412141 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412141 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Indiening en opvolgende stappen van de aanbestedingsplanning aangepast.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: c9041cbd-c373-45f9-a23e-50b3f22ee7ad-01
Bron: OJS 2026/S 032-110455 (2026-02-13)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-30 09:30:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415884 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/415884 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Gewijzigde aanbestedingsplanning conform de nota van inlichtingen 2.0.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 25c697c2-03e7-4f80-afc4-c79e921ba8b9-01
Bron: OJS 2026/S 053-182886 (2026-03-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 37000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-11 ๐
Titel: P1 Logistiek Laadplein BT A12
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 37000.0 EUR ๐ฐ
Geraamde inkomsten afkomstig van de koper die de concessie verleende: 0.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Van Kessel Olie B.V.
Nationaal registratienummer:
17062478
Postadres: Milheesestraat 19
Postcode: 5763AD
Poststad: Milheeze
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Tom Gisbers
URL: http://www.vankesselolie.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 171-611380 (2026-09-03)