Integrator Bedienketen Rijkswaterstaat
Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening
Aanbesteding Integrator Bedienketen - Rijkswaterstaat Zie Beschrijvend document.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-01-28.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning โบ Diensten voor computerondersteuning en -advies
- โข Softwareprogrammering en -advies โบ Systeem- en technisch advies
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Delft en Westland
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-01-28 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-02-24 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-01-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Integrator Bedienketen Rijkswaterstaat
Referentienummer:
Korte beschrijving: Aanbesteding Integrator Bedienketen - Rijkswaterstaat Zie Beschrijvend document.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Systeem- en technisch advies ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor computerondersteuning en -advies ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 84 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie Beschrijvend document.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie Beschrijvend document.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-23 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-23 13:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-23 13:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-02 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening
Nationaal registratienummer:
Postadres: Derde Werelddreef 1
Postcode: 2622 HA
Poststad: Delft
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Willy van Leusden
E-mail: inkoopcentrum-iv@rws.nl ๐ง
Telefoon: +31 887972800 ๐
URL: http://www.rijkswaterstaat.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410103 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410103 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie Beschrijvend document.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 021-068586 (2026-01-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Integrator Bedienketen Rijkswaterstaat
Referentienummer:
31212454
Korte beschrijving: Aanbesteding Integrator Bedienketen - Rijkswaterstaat Zie Beschrijvend document.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Systeem- en technisch advies ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor computerondersteuning en -advies ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 84 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie Beschrijvend document.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie Beschrijvend document.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-23 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-23 13:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-23 13:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-02 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening
Nationaal registratienummer:
362069499
Postadres: Derde Werelddreef 1
Postcode: 2622 HA
Poststad: Delft
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Willy van Leusden
E-mail: inkoopcentrum-iv@rws.nl ๐ง
Telefoon: +31 887972800 ๐
URL: http://www.rijkswaterstaat.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410103 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410103 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie Beschrijvend document.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 021-068586 (2026-01-28)
Aankondiging van een opdracht (2026-02-24)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-30 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-30 13:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-03-30 13:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-09 17:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413360 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413360 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Termijnen aangepast n.a.v. gestelde vraag.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e6bff320-854b-4e3a-b5f5-9a74af0cca79-01
Bron: OJS 2026/S 039-133692 (2026-02-24)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-30 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-30 13:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-03-30 13:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-09 17:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413360 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413360 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Termijnen aangepast n.a.v. gestelde vraag.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: e6bff320-854b-4e3a-b5f5-9a74af0cca79-01
Bron: OJS 2026/S 039-133692 (2026-02-24)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 15 000 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 Integrator Bedienketen Rijkswaterstaat
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: SWARCO Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Basicweg 16
Postcode: 3821 BR
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niels Haenen
URL: http://www.swarco.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 160-575774 (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 15 000 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 Integrator Bedienketen Rijkswaterstaat
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 15 000 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: SWARCO Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
31006154
Postadres: Basicweg 16
Postcode: 3821 BR
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Niels Haenen
URL: http://www.swarco.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 160-575774 (2026-08-18)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)
- Softwareprogrammering en -advies (>20)
- Systeem- en technisch advies (5)
- Advies over acceptatietest systeemsoftware
- Advies over hardware-integratie (1)
- Advies over projectmanagement
- Advies over software-integratie
- Bedrijfsanalyseadviezen (1)
- Evaluatie en onderzoek van systeemkwaliteitsborging
- Onderzoek naar vereisten inzake informatietechnologie
- Strategie- en planningsdiensten voor informatiesystemen of -technologie (3)