Extensief maaien en exotenbestrijding
Gemeente Gooise Meren
Perceel 1 Extensief Maaien. Het gedurende de periode juni tot en met september van een kalenderjaar 1 tot 2 keer maaien van door de gemeente aangewezen “ecologische” grasstroken in de gemeente Gooise Meren, met als doel de biodiversiteit te vergroten. Perceel 2 Bestrijden exoten. Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 1 tot 7 keer maaien en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. Perceel 3 Bestrijding exoten handmatig Het gedurende de periode mei tot en met oktober van een kalenderjaar 5 keer uitsteken en afvoeren van exoten conform specifieke protocollen, van de door de gemeente aangewezen locaties in de gemeente Gooise Meren, met als doel verdere verspreiding tegen te gaan en deze exoten uit te roeien. De financiële omvang van de werkzaamheden wordt als volgt geraamd: Perceel Extensief maaien: ongeveer € 215.000 ex btw per jaar. Perceel Exoten bestrijding machinaal: ongeveer € 125.000 ex btw per jaar. Perceel Exoten bestrijding handmatig: ongeveer € 35.000 ex btw per jaar.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-30. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-16.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-16 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Extensief maaien en exotenbestrijding
Referentienummer:
2026/1479838
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Geschatte waarde exclusief BTW: 215000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Het Gooi en Vechtstreek (NL327)
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 24 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Uitstoot materieel (Circulair Materieel / Duurzaamheidsimpact )
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak vestingwallen
Plan van aanpak Biodiversiteit verhogen d.m.v. Kleurkeur
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Prijs ✅
Prijs (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Exoten bestrijding machinaal
Geschatte waarde exclusief BTW: 125000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak (Circulair beheer van exotenafval )
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Verwijderen en afvoeren exoten Muizenfort Muiden
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Bestrijden exoten handmatig uitsteken
Geschatte waarde exclusief BTW: 35000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak (Circulair beheer en afvoer van exotenafval )
Kwaliteitscriterium (weging): 90
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-30 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-30 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-30 11:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-02 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Gooise Meren
Nationaal registratienummer:
41649935
Postadres: Brinklaan 35
Postcode: 1404 EP
Poststad: Bussum
Regio: Het Gooi en Vechtstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: aysha adlie
E-mail: inkoop@gooisemeren.nl 📧
Telefoon: +31 352070000 📞
URL: https://gooisemeren.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.isgv.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412473 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/412473 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 034-114294 (2026-02-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 4.0 EUR 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR 💰
Gunning van het contract
1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-01 📅
Titel: P1 Extensief maaien en exotenbestrijding
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Jos Scholman Groen B.V.
Nationaal registratienummer:
30076326
Postadres: Morsebaan 1
Postcode: 3439NA
Poststad: Nieuwegein
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.josscholman.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
Naam: Boogaart Almere bv
Nationaal registratienummer:
39041777
Postadres: de Paal 41 41
Postcode: 1351 JH
Poststad: Almere
Regio: Flevoland 🏙️
URL: http://www.boogaartalmere.nl 🌏
3️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Naam en adres van de contractant
Naam: Pronkgroep
Nationaal registratienummer:
73269611
Postadres: Amsterdamsestraatweg 57
Postcode: 1411AX
Poststad: Naarden
Regio: Het Gooi en Vechtstreek 🏙️
Omvang van de ondernemer: Micro
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)