Evenementenbenodigdheden
Tilburg University
Tilburg University wil een raamovereenkomst afsluiten met รฉรฉn leverancier die als vaste partner optreedt voor de levering van evenementbenodigdheden. De universiteit zoekt een partij met aantoonbare ervaring in het verzorgen van de logistieke en technische ondersteuning rondom evenementen. De leverancier is verantwoordelijk voor het leveren, opzetten, aansluiten, afbreken en afvoeren van alle benodigde materialen. De geraamde waarde van deze aanbesteding bedraagt โฌ 350.000,- exclusief BTW over de gehele contractperiode van vier (4) jaar.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-30. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-01-30.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Divers meubilair en uitrusting โบ Tentoonstellingsuitrusting
- โข Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen โบ Diensten voor het organiseren van evenementen
- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-01-30 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-28 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Evenementenbenodigdheden
Referentienummer:
TiU/FS00726
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Tentoonstellingsuitrusting ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 350000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Tilburg
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur: 12 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3x 12 maanden verlengingsoptie
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: 3x 12 maanden verlengingsoptie
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 400
Prijs โ
Prijs (weging): 600
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-30 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-30 10:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-30 10:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-09 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Tilburg University
Nationaal registratienummer:
192189795
Postadres: Warandelaan 2
Postcode: 5037AB
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Aniek Krimpenfort
E-mail: krimpenfort@hollandinkoopprofessionals.nl ๐ง
Telefoon: +31 635315488 ๐
URL: http://www.tilburguniversity.edu ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410410 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410410 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 022-072553 (2026-01-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 350000.0 EUR ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 350000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-01 ๐
Titel: P1 Evenementenbenodigdheden
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 350000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Van Rijswijk Verhuur B.V.
Nationaal registratienummer:
96910062
Postadres: Hoofdstraat 46
Postcode: 4265HL
Poststad: Genderen
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wilbert van Rijswijk
URL: http://www.vanrijswijkverhuur.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 167-596745 (2026-08-28)