Europese openbare aanbesteding Maaien bermen en watergangen Gorinchem
Waterschap Rivierenland
Europese openbare aanbesteding Maaien bermen en watergangen Gorinchem Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor de maaiwerkzaamheden van bermen en watergangen Gorinchem. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom zijn Waterschap Rivierenland en Gemeente Gorinchem voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. Dit nieuwe bestek wordt aanbesteed met als doel een nieuwe aannemer te contracteren voor uitvoering van de in het bestek beschreven werkzaamheden. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: Maaien van bermen en taluds en natuurterreinen; Maaien van natuurvriendelijke oevers; Bijmaaien rondom bomen; Gazonmaaien gedeelte vestingwallen; Maaien van baarden en zichthoeken; Uitmaaien nat profiel van watergangen en vijvers; Afvoer van maaisel; Toepassen van verkeersmaatregelen; Toepassen beschermende maatregelen flora- en fauna. Looptijd overeenkomst De vaste looptijd van de opdracht is van 3 april 2026 t/m 31 december 2026. Het contract heeft een verlengingsoptie van 3 keer 1 jaar. De uiteindelijke contractduur kan daarmee 3 jaar en 9 maanden worden. Waterschap Rivierenland is penvoerder voor deze aanbesteding.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-06. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-01-23.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-01-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese openbare aanbesteding Maaien bermen en watergangen Gorinchem
Referentienummer:
2dfbffdf-972e-467f-9cae-40019f79b21e
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 800 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
093ab696-afe2-43ca-abec-95f66bf01678
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-04-03 📅
Einddatum: 2026-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: Het contract heeft een verlengingsoptie van 3 keer 1 jaar.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-06 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Rivierenland
Nationaal registratienummer:
30281419
Postadres: De Blomboogerd 1
Postcode: 4003BX
Poststad: Tiel
Regio: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: B. de Geus
E-mail: b.de.geus@wsrl.nl 📧
Telefoon: +31344649090 📞
URL: https://www.waterschaprivierenland.nl 🌏
Groepsleider ✅
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/3989 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
De opdracht wordt gegund door een aankoopcentrale ✅
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/193167 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/193167 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Arnhem
Postadres: Walburgstraat 2
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: nvt
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-01-24Z 📅
Bron: OJS 2026/S 018-057306 (2026-01-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 800 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 555 000 EUR 💰
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Procedure
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
307345
Datum van sluiting van het contract: 2026-04-03 📅
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 555 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
T193167
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Gebroeders M. en W. Bron B.V.
Nationaal registratienummer:
11022620
Postadres: Meersteeg 5
Postcode: 4191NK
Poststad: Geldermalsen
Regio: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: A.G. van Wijk
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-19Z 📅
Bron: OJS 2026/S 160-576574 (2026-08-18)