Debiet ADM
Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening
Rijkswaterstaat maakt in het Landelijk Meetnet Water voor de debietmetingen gebruik van 2 soorten Debietmeetinstrumenten, te weten Akoestische Debiet Meters (ADM) en Horizontal Acoustic Doppler Current Profiles (H-ADCP). Met deze aanbesteding wordt beoogd dat Rijkswaterstaat continu debiet- en stromingsdata kan produceren op minimaal 8 locaties middels de ADM. Minimaal 8 ADM
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-16. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-02.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Geologische en geofysische instrumenten โบ Instrumenten en apparaten voor landmeetkunde, hydrografie, oceanografie en hydrologie
- โข Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur โบ Reparatie en onderhoud van meetapparatuur
- โข Technische controle van technische installaties โบ Debietmeetdiensten
- โข Waterbouwwerkzaamheden โบ Werkzaamheden voor rivierdebietregeling en hoogwaterbeheersing
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Delft en Westland
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-02-24 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-02-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Debiet ADM
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Instrumenten en apparaten voor landmeetkunde, hydrografie, oceanografie en hydrologie ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Adm
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten:
Doel van strategische aanbestedingen: Vermindering van milieueffecten
Zie gunningcriteria
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 120 dagen
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: 5 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Aanschaf extra ADM: 2 reserve en 10 optioneel
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-16 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-16 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 12 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-16 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-02 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening
Nationaal registratienummer:
Postadres: Derde Werelddreef 1
Postcode: 2622 HA
Poststad: Delft
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Christine Arendse
E-mail: inkoopcentrum-iv@rws.nl ๐ง
Telefoon: +31 887972800 ๐
URL: http://www.rijkswaterstaat.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410671 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410671 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 024-080631 (2026-02-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Debiet ADM
Referentienummer:
31204225
Korte beschrijving:
Rijkswaterstaat maakt in het Landelijk Meetnet Water voor de
debietmetingen gebruik van 2 soorten Debietmeetinstrumenten, te weten
Akoestische Debiet Meters (ADM) en Horizontal Acoustic Doppler Current
Profiles (H-ADCP). Met deze aanbesteding wordt beoogd dat Rijkswaterstaat continu debiet- en stromingsdata kan produceren op minimaal 8 locaties middels de ADM. Minimaal 8 ADM
Toon meer
Producten/diensten: Instrumenten en apparaten voor landmeetkunde, hydrografie, oceanografie en hydrologie ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Adm
Beschrijving van de aanbesteding:
Levering en onderhoud ADM inclusief aanschaf reserve en optionele instrumenten. In levering van de eerste locatie wordt de ADM ook geรฏnstalleerd en werkend opgeleverd. 8 ADM
Aanvullende informatie: Zie beschrijvend document
Aanvullende producten/diensten:
Debietmeetdiensten
๐ฆ
Zie gunningcriteria
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 120 dagen
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: 5 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Aanschaf extra ADM: 2 reserve en 10 optioneel
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-16 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-16 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 12 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-16 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-02 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening
Nationaal registratienummer:
362069499
Postadres: Derde Werelddreef 1
Postcode: 2622 HA
Poststad: Delft
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Christine Arendse
E-mail: inkoopcentrum-iv@rws.nl ๐ง
Telefoon: +31 887972800 ๐
URL: http://www.rijkswaterstaat.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410671 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410671 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 024-080631 (2026-02-02)
Aankondiging van een opdracht (2026-02-24)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-23 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-23 12:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-03-23 12:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-05 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413315 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413315 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Planning: indienen inschrijving verplaatst naar 23 maart 2026
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 60a1f582-4d30-4fdc-bf3b-41b58592dc48-01
Bron: OJS 2026/S 039-134154 (2026-02-24)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-23 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-23 12:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-03-23 12:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-05 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413315 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413315 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Planning: indienen inschrijving verplaatst naar 23 maart 2026
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 60a1f582-4d30-4fdc-bf3b-41b58592dc48-01
Bron: OJS 2026/S 039-134154 (2026-02-24)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1005651.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1315197.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-15 ๐
Titel: P1 ADM
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1005651.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: GWF Technologies GmbH
Nationaal registratienummer:
Postadres: Gewerbestrasse 46F
Postcode: 87600
Poststad: Kaufbeuren
Regio: Extra-Regio NUTS 3 ๐๏ธ
Land: Duitsland ๐ฉ๐ช
Contactpunt: Juergen Skripalle
URL: https://gwf.ch ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 159-573239 (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1005651.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1315197.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-15 ๐
Titel: P1 ADM
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1005651.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: GWF Technologies GmbH
Nationaal registratienummer:
1448568
Postadres: Gewerbestrasse 46F
Postcode: 87600
Poststad: Kaufbeuren
Regio: Extra-Regio NUTS 3 ๐๏ธ
Land: Duitsland ๐ฉ๐ช
Contactpunt: Juergen Skripalle
URL: https://gwf.ch ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 159-573239 (2026-08-18)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) (>20 nieuwe aankopen)