De realisatie van en het onderhoud aan een schuur-, spuitcabine en straalmachine
Ministerie van Defensie
De Aanbestedende Dienst in deze aanbesteding is de Dienst Materiële Instandhouding van de Koninklijke Marine. in verband met de behoefte voor de levering, installatie en onderhoud van een schuurcabine, spuitcabine en straalmachine voor het Dienstencentrum Afwerking Componenten (DAC) van de Koninklijke Marine is deze Aanbesteding opgezet.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-19. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-05.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Diverse machines voor algemeen en specifiek gebruik › Diverse machines voor specifieke doeleinden
- • Houtbewerkingsuitrusting › Schuurmachines
- • Producten voor speciale doeleinden › Spuitcabines
- • Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines › Reparatie en onderhoud van machines
- • Stoom- of zandstraalmachines
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-05 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-02-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: De realisatie van en het onderhoud aan een schuur-, spuitcabine en straalmachine
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Diverse machines voor specifieke doeleinden 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoeveelheid: 1 stuk
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Aanvullende producten/diensten:
Aanpak voor het beperken van milieueffecten: Andere
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Rijkszee- en Marinehaven 1
Postcode: 1781 AD
Stad: Den Helder
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Kop van Noord-Holland 🏙️
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 75000
Kwaliteitscriterium (naam): CO2 Prestatieladder
Kwaliteitscriterium (weging): 25000
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-19 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (per eenheid)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Chris Mastemaker
E-mail: cm.mastemaker@mindef.nl 📧
Telefoon: +31616000719 📞
URL: https://www.mindef.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/195582 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/195582 🌏
ID van het document van de belastingwetgeving:
ID van het document van de milieuwetgeving:
ID van het document van de arbeidswetgeving:
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl 📧
Telefoon: +31883622200 📞
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-02-09Z 📅
Bron: OJS 2026/S 027-090286 (2026-02-05)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: De realisatie van en het onderhoud aan een schuur-, spuitcabine en straalmachine
Referentienummer:
82699447-3fbd-46dc-a6bc-eb50d4658822
Korte beschrijving:
De Aanbestedende Dienst in deze aanbesteding is de Dienst Materiële Instandhouding van de Koninklijke Marine.
in verband met de behoefte voor de levering, installatie en onderhoud van een schuurcabine, spuitcabine en straalmachine voor het Dienstencentrum Afwerking Componenten (DAC) van de Koninklijke Marine is deze Aanbesteding opgezet.
Toon meer
Producten/diensten: Diverse machines voor specifieke doeleinden 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Beschrijving
Interne identificatiecode:
9d3f86ed-ee3e-47a3-8709-25652dad82c3
Hoeveelheid: 1 stuk
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Rijkszee- en Marinehaven 1
Postcode: 1781 AD
Stad: Den Helder
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Kop van Noord-Holland 🏙️
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 75000
Kwaliteitscriterium (naam): CO2 Prestatieladder
Kwaliteitscriterium (weging): 25000
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-19 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (per eenheid)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract:
Levering en installatie ARIV 2018
Onderhoud AVWD
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Chris Mastemaker
E-mail: cm.mastemaker@mindef.nl 📧
Telefoon: +31616000719 📞
URL: https://www.mindef.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/195582 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/195582 🌏
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
ID van het document van de milieuwetgeving:
EnvDocID1
ID van het document van de arbeidswetgeving:
EmplDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl 📧
Telefoon: +31883622200 📞
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Heeft u bezwaar tegen de gunningbeslissing, dan moet u binnen een termijn van 20 kalenderdagen na verzending van de mededeling van de gunningsbeslissing een kort gedingprocedure aanhangig maken. Dit moet blijken uit toezending van een kopie van het exploot van de dagvaarding aan de contactpersoon van deze aanbesteding. In dat geval zal de Aanbestedende dienst niet tot gunning van de opdracht overgaan voordat in kort geding vonnis is gewezen.
Toon meer
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-02-09Z 📅
Bron: OJS 2026/S 027-090286 (2026-02-05)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 250 000 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 250 000 EUR 💰
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2029-12-31 📅
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-08 📅
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 396 000 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 250 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 396 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Cleijsen B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Rucphensebaan 38
Postcode: 4706PJ
Poststad: Roosendaal
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Niels Cleijsen
E-mail: niels.c@cleijsen.com 📧
Telefoon: 0031628956606 📞
URL: https://cleijsen.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z 📅
Bron: OJS 2026/S 169-603505 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 250 000 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 250 000 EUR 💰
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2029-12-31 📅
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
460012912
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-08 📅
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 396 000 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 250 000 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 396 000 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
T195582
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Cleijsen B.V.
Nationaal registratienummer:
65728696
Postadres: Rucphensebaan 38
Postcode: 4706PJ
Poststad: Roosendaal
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Niels Cleijsen
E-mail: niels.c@cleijsen.com 📧
Telefoon: 0031628956606 📞
URL: https://cleijsen.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z 📅
Bron: OJS 2026/S 169-603505 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Bedrijfsmachines (>20 nieuwe aankopen)
- Diverse machines voor algemeen en specifiek gebruik (>20)
- Diverse machines voor specifieke doeleinden (1)
- Diverse reinigingsmachines (1)
- Elektrische benodigdheden voor specifieke doeleinden
- Machines voor de afvalwaterbehandeling
- Machines voor de chemische industrie
- Machines voor het bewerken van rubber of kunststoffen
- Stofzuigers en boenmachines voor niet-huishoudelijk gebruik
- Uitrusting voor pijpleiding