Creatieve vormgeving & DTP
Stichting ROC Summa College
De opdracht betreft voor Summa het ontwikkelen, vormgeven en DTP-matig uitwerken van communicatiemiddelen die niet gerealiseerd kunnen worden via de beschikbare formats en templates in Huisstijlmanager (zoals reguliere posters, folders, flyers, banners, bewijzen van deelname, visitekaartjes en social media-afbeeldingen). Alle werkzaamheden worden uitgevoerd conform de geldende positionering, identiteit, merkstrategie en huisstijlrichtlijnen van Summa. Voor het huidige jaar wordt, buiten de reguliere inzet van de Huisstijlmanager om, uitgegaan van een aanvullende behoefte met een geraamde waarde van €55.000 exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op onder meer campagne-uitingen, beursmaterialen, schema’s, drukwerk en DTP-werkzaamheden. De totale maximale contractwaarde over de gehele contractperiode (inclusief eventuele verlengingen) bedraagt naar schatting € 220.000 exclusief btw. Deze inschatting is tot stand gekomen op basis van historische gegevens en een doorkijk naar toekomstige ontwikkelingen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-17. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-09.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Drukwerk en aanverwante producten
- • Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken › Reclame- en marketingdiensten
- • Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging › Drukkerij- en aanverwante diensten
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-09 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-02-12 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-03-03 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Creatieve vormgeving & DTP
Referentienummer:
2025-017-LATE-EA-Creatieve Vormgeving & DTP
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Drukwerk en aanverwante producten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 220000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-17 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-17 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-17 13:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-20 14:30:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ROC Summa College
Nationaal registratienummer:
23496909
Postadres: Sterrenlaan 10
Postcode: 5631KA
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Teun Lavrijssen
E-mail: aanbestedingen@summacollege.nl 📧
Telefoon: +31 402694000 📞
URL: http://www.summacollege.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411525 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411525 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 029-099340 (2026-02-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 220000.0 EUR 💰
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-08 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-08 13:00:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-05-08 13:00:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-20 23:59:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411896 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411896 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 58b3baf7-f619-4e7a-bce0-084c6cbe377e-01
Bron: OJS 2026/S 031-106084 (2026-02-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 220000.0 EUR 💰
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-03 15:00:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414274 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414274 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 0e4939e1-3be6-4991-9548-c1180e7ff2ef-01
Bron: OJS 2026/S 044-148698 (2026-03-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 220000.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 220000.0 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 350000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-20 📅
Titel: P1 Creatieve vormgeving & DTP
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 12
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 12
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 350000.0 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 220000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: House of Graphic Design ('Handelsnaam van House of Tenders B.V.')
Nationaal registratienummer:
70517649
Postadres: Brigittenstraat 13
Postcode: 3512KJ
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Cristian Kleijweg
URL: http://www.houseofgraphicdesign.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 163-586446 (2026-08-21)
- Drukwerk en aanverwante producten (13 nieuwe aankopen)
- Boeken, brochures en folders (2)
- Briefkaarten, wenskaarten en ander drukwerk
- Divers drukwerk (2)
- Inkt
- Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geïllustreerde tijdschriften (1)
- Registers, handelsboeken, ordners, formulieren en overige gedrukte kantoorartikelen, van papier of van karton
- Zegels, chequeformulieren, bankbiljetten, aandelen, reclamedrukwerk, catalogi en handboeken (1)