Bouwkundige werkzaamheden

Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid

Zie offerteaanvraag Bouwkundige werkzaamheden Zie offerteaanvraag Bouwkundige werkzaamheden hoofdstuk 2

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-08. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-24.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-02-24 Aankondiging van een opdracht
2026-08-04 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-02-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Bouwkundige werkzaamheden
Korte beschrijving:
Zie offerteaanvraag Bouwkundige werkzaamheden Zie offerteaanvraag Bouwkundige werkzaamheden hoofdstuk 2
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Afwerking van gebouwen ๐Ÿ“ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Deze aanbesteding heeft als doel een opdrachtnemer te vinden die verantwoordelijk is voor het op peil brengen en houden van de gebouwen en installaties van de VRZHZ.
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden ๐Ÿ“ฆ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 96 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie offerteaanvraag Bouwkundige werkzaamheden hoofdstuk 2
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: Zie offerteaanvraag Bouwkundige werkzaamheden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 1
Prijs โœ…
Prijs (weging): 1
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-08 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-08 10:05:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie offerteaanvraag Bouwkundige werkzaamheden hoofdstuk 2
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-08 10:05:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-19 10:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid
Nationaal registratienummer: 42371165
Postadres: Prof. Kohnstammlaan 10
Postcode: 3312 KL
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Marcel Imambaks
E-mail: inkoop@vrzhz.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 886365000 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.vrzhz.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413440 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/413440 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 040-137388 (2026-02-24)
Award Aankondiging (2026-08-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-16 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Bouwkundige werkzaamheden
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 7
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 7
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Hofrijn Bouw B.V.
Nationaal registratienummer: 24450995
Postadres: Ohmstraat 40
Postcode: 3335LT
Poststad: Zwijndrecht
Regio: Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: O.P. Huijser
URL: http://www.hofrijnbouwtal.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 149-540595 (2026-08-04)