Accountantsdiensten
Gemeente Hardenberg
De op te dragen accountantswerkzaamheden worden uitgevoerd met ingang van het boekjaar 2026. Onder accountantsdiensten worden de volgende werkzaamheden verstaan: 1. Interim-controle incl. IT-controle in voorbereiding op de jaarrekeningcontrole; 2. Accountantscontrole jaarrekening (inclusief SISA-regelingen); 3. Natuurlijke adviesfunctie gerelateerd aan de certificerende functie; 4. Werkzaamheden en advies naar behoefte en op afroep. De gemeente raamt de totale waarde van de Overeenkomst op โฌ1.056.000,- exclusief btw, inclusief optiejaren.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-13. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-06.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Auditdiensten โบ Controleren van de boekhouding
- โข Auditdiensten โบ Uitvoeren van wettelijk verplichte controle
- โข Overijssel โบ Noord-Overijssel
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-06 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-19 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountantsdiensten
Referentienummer:
1121697
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1056000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding: Het uitvoeren van accountantsdiensten Prijsplafond is 150.000,- per jaar.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-13 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-13 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-13 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-03-17 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Hardenberg
Nationaal registratienummer:
201865177
Postadres: Stephanuspark 1
Postcode: 7772 HZ
Poststad: Hardenberg
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Kirsten Bolding
E-mail: bureau.inkoop@hardenberg.nl ๐ง
Telefoon: +31 523289507 ๐
URL: http://www.hardenberg.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411344 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/411344 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 028-094653 (2026-02-06)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1056000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1039360.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-16 ๐
Titel: P1 Accountantsdiensten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1039360.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: BDO Audit & Assurance B.V.
Nationaal registratienummer:
17171188
Postadres: Philitelaan 73
Postcode: 5617AM
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Else Krol
URL: http://www.bdo.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 160-575987 (2026-08-19)