Accountancy dienstverlening

Omgevingsdienst Noord-Holland Noord

De opdracht betreft één perceel: Accountancy dienstverlening. De gevraagde dienstverlening bestaat op hoofdlijnen uit: • Controle van de jaarrekening (inclusief Sisa verantwoording) uitmondend in een controleverklaring; • Advisering ten aanzien van bedrijfsprocessen en overige ontwikkelingen naar aanleiding van de controlewerkzaamheden (natuurlijke adviesfunctie); • Overige additionele opdrachten; bijvoorbeeld controle van de verantwoording van (subsidie) projecten. De verwachte ingangsdatum is 2 juli 2026, de einddatum van deze initiële overeenkomst zal 1 juli 2030 zijn. Inclusief de verlengingsopties van 3 x 1 jaar (totaal 3 jaar) is de maximale einddatum 02 juli 2033.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-04-29. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-20.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-03-20 Aankondiging van een opdracht
2026-03-31 Aankondiging van een opdracht
2026-07-31 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-03-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Accountancy dienstverlening
Korte beschrijving:
De opdracht betreft één perceel: Accountancy dienstverlening. De gevraagde dienstverlening bestaat op hoofdlijnen uit: • Controle van de jaarrekening (inclusief Sisa verantwoording) uitmondend in een controleverklaring; • Advisering ten aanzien van bedrijfsprocessen en overige ontwikkelingen naar aanleiding van de controlewerkzaamheden (natuurlijke adviesfunctie); • Overige additionele opdrachten; bijvoorbeeld controle van de verantwoording van (subsidie) projecten. De verwachte ingangsdatum is 2 juli 2026, de einddatum van deze initiële overeenkomst zal 1 juli 2030 zijn. Inclusief de verlengingsopties van 3 x 1 jaar (totaal 3 jaar) is de maximale einddatum 02 juli 2033.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 280000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2026-07-02 📅
Einddatum: 2033-07-02 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
De verlengingsopties van 3 x 1 jaar (totaal 3 jaar) is de maximale einddatum 02 juli 2033.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
De verwachte ingangsdatum is 2 juli 2026, de einddatum van deze initiële overeenkomst zal 1 juli 2030 zijn. Inclusief de verlengingsopties van 3 x 1 jaar (totaal 3 jaar) is de maximale einddatum 02 juli 2033.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 45
Kwaliteitscriterium (naam): Team & inzet accountants
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Presentatie
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-04-29 18:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-04-30 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-04-30 08:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Omgevingsdienst Noord-Holland Noord
Nationaal registratienummer: 152493350
Postadres: Dampten 2
Postcode: 1624NR
Poststad: Hoorn
Regio: Kop van Noord-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Rens Homan
E-mail: inkoop@odnhn.nl 📧
Telefoon: +31 881021300 📞
URL: http://www.odnhn.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416732 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416732 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 057-199264 (2026-03-20)
Aankondiging van een opdracht (2026-03-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 280000.0 EUR 💰

Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-03 20:00:00 📅

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418067 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/418067 🌏

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Looptijd van de Nota van Inlichtingen was niet opgenomen in de planning
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 68490a9d-e3c6-4fd5-999c-e223f6ab4216-01
Bron: OJS 2026/S 064-224616 (2026-03-31)
Award Aankondiging (2026-07-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 280000.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 380000.0 EUR 💰

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-02 📅
Titel: P1 Accountancy dienstverlening
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 380000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Publieke Sector Accountants B.V.
Nationaal registratienummer: 69411409
Postadres: Kralingseweg 223
Postcode: 3062 CE
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.publiekesectoraccountants.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 147-533963 (2026-07-31)