Aanschaf dertien voertuigen teams Groen- en infrabeheer
Gemeente Assen
Het betreft de levering van 13 verschillende motorvoertuigen. Zes voertuigen met dubbele cabine en open laadbak, vijf voertuigen met enkele cabine en open laadbak, één smal voertuig met enkele cabine en open laadbak en één voertuig met enkele cabine en open laadbak voorzien van een kraan. 13
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-05. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-01-09.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- • Bakker Bedrijfswagens Barneveld
- • Blom's Automobielbedrijf BV
- • Emil Frey Nederland
- • IVECO Schouten B.V.
- • Kranen en containerladers › Hydraulische kipwagens
- • Motorvoertuigen voor speciale doeleinden › Bedrijfswagens
- • Motorvoertuigen voor speciale doeleinden › Elektrische voertuigen
- • Voertuigcarrosserieën, aanhangwagens of opleggers › Voertuigcarrosserieën
- • Drenthe › Noord-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-01-09 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-03-04 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-31 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-01-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanschaf dertien voertuigen teams Groen- en infrabeheer
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Motorvoertuigen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1290000.0 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1
Geschatte waarde exclusief BTW: 72000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Zes voertuigen met dubbele cabine en open laadbak 6
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Assen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Drenthe 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-04-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2
Geschatte waarde exclusief BTW: 400000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Vijf voertuigen met enkele cabine en open laadbak 5
Titel
Identificatienummer van de partij:
3️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 3
Geschatte waarde exclusief BTW: 60000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Eén smal voertuig met enkele cabine en open laadbak. 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
4️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 4
Geschatte waarde exclusief BTW: 110000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Levering voertuigen. Procedure is opgedeeld in 4 percelen.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-05 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-05 11:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-05 11:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-02-13 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (“richtlijn schone voertuigen”) ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Assen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Noordersingel 33
Postcode: 9401 JW
Poststad: Assen
Regio: Noord-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Victor Jongman
E-mail: inkoop@assen.nl 📧
Telefoon: +31 0881230911 📞
URL: http://www.assen.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.assen.nl/ondernemen/inkoop 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/407611 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/407611 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 007-018635 (2026-01-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanschaf dertien voertuigen teams Groen- en infrabeheer
Referentienummer:
71252-2025
Korte beschrijving:
Het betreft de levering van 13 verschillende motorvoertuigen. Zes voertuigen met dubbele cabine en open laadbak, vijf voertuigen met enkele cabine en open laadbak, één smal voertuig met enkele cabine en open laadbak en één voertuig met enkele cabine en open laadbak voorzien van een kraan. 13
Toon meer
Producten/diensten: Motorvoertuigen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1290000.0 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1
Geschatte waarde exclusief BTW: 72000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Zes voertuigen met dubbele cabine en open laadbak 6
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Assen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Drenthe 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-04-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2
Geschatte waarde exclusief BTW: 400000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Vijf voertuigen met enkele cabine en open laadbak 5
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3
Geschatte waarde exclusief BTW: 60000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Eén smal voertuig met enkele cabine en open laadbak. 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
4
Titel: Perceel 4
Geschatte waarde exclusief BTW: 110000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Eén voertuig met enkele cabine en open laadbak voorzien van een kraan (voor het plaatsen en vervangen van verkeersborden) 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Levering voertuigen. Procedure is opgedeeld in 4 percelen.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-05 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-05 11:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-05 11:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-02-13 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (“richtlijn schone voertuigen”) ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Assen
Nationaal registratienummer:
341893957
Postadres: Noordersingel 33
Postcode: 9401 JW
Poststad: Assen
Regio: Noord-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Victor Jongman
E-mail: inkoop@assen.nl 📧
Telefoon: +31 0881230911 📞
URL: http://www.assen.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.assen.nl/ondernemen/inkoop 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/407611 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/407611 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 007-018635 (2026-01-09)
Aankondiging van een opdracht (2026-03-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1290000.0 EUR 💰
Beschrijving
72000.0 EUR 💰
Duur
Startdatum: 2026-04-16 📅
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 400000.0 EUR 💰
60000.0 EUR 💰
110000.0 EUR 💰
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414389 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414389 🌏
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cb7fd103-02ff-4a36-a510-6023ae84fcdf-01
Bron: OJS 2026/S 045-155394 (2026-03-04)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1290000.0 EUR 💰
Beschrijving
72000.0 EUR 💰
Duur
Startdatum: 2026-04-16 📅
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 400000.0 EUR 💰
60000.0 EUR 💰
110000.0 EUR 💰
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414389 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/414389 🌏
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
De termijn mbt het voornemen van gunning en de definitieve gunning is 7 dagen opgeschoven.
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De termijn mbt het voornemen van gunning en de definitieve gunning is 7 dagen opgeschoven.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cb7fd103-02ff-4a36-a510-6023ae84fcdf-01
Bron: OJS 2026/S 045-155394 (2026-03-04)
Award Aankondiging (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1290000.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1021256.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 599700.0 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 303690.0 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 720000.0 EUR 💰
400000.0 EUR 💰
60000.0 EUR 💰
110000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Voertuigcategorie: N1
Beroepsprocedures
Type of alleged irregularity: Ongerechtvaardigde uitsluiting van inschrijvers of gegadigden: 1
Aantal klagers: 1
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-05 📅
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 10
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 10
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 599700.0 💰
Laagste bod: 303690.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 599700.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: IVECO Schouten B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Transportstraat 1c
Postcode: 4283JL
Poststad: Giessen
Regio: Midden-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.ivecoschouten.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2️⃣
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 7
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 7
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 449750.0 💰
Laagste bod: 265760.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 265760.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Bakker Bedrijfswagens Barneveld
Nationaal registratienummer:
Postadres: Energieweg 5
Postcode: 3771NA
Poststad: Barneveld
Regio: Veluwe 🏙️
URL: http://www.bakker-bedrijfswagens.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
3️⃣
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 9
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 9
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 74500.0 💰
Laagste bod: 49380.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 67000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Blom's Automobielbedrijf BV
Nationaal registratienummer:
Postadres: Heerenweg 12
Postcode: 2222 AM
Poststad: Katwijk
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
URL: http://www.blomdsw.nl 🌏
4️⃣
Identificatienummer van de partij:
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 109923.0 💰
Laagste bod: 75665.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 88796.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Emil Frey Nederland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Plesmanstraat 36
Postcode: 3905KZ
Poststad: Veenendaal
Regio: Utrecht 🏙️
URL: http://www.emilfrey.nl 🌏
Bron: OJS 2026/S 168-601527 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1290000.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1021256.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 599700.0 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 303690.0 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 720000.0 EUR 💰
400000.0 EUR 💰
60000.0 EUR 💰
110000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Voertuigcategorie: N1
Beroepsprocedures
Type of alleged irregularity: Ongerechtvaardigde uitsluiting van inschrijvers of gegadigden: 1
Aantal klagers: 1
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-05 📅
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 10
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 10
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 599700.0 💰
Laagste bod: 303690.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 599700.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: IVECO Schouten B.V.
Nationaal registratienummer:
64542815
Postadres: Transportstraat 1c
Postcode: 4283JL
Poststad: Giessen
Regio: Midden-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.ivecoschouten.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2️⃣
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 7
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 7
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 449750.0 💰
Laagste bod: 265760.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 265760.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: Bakker Bedrijfswagens Barneveld
Nationaal registratienummer:
09049870
Postadres: Energieweg 5
Postcode: 3771NA
Poststad: Barneveld
Regio: Veluwe 🏙️
URL: http://www.bakker-bedrijfswagens.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
3️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 9
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 9
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 74500.0 💰
Laagste bod: 49380.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 67000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Naam en adres van de contractant
Naam: Blom's Automobielbedrijf BV
Nationaal registratienummer:
28086005
Postadres: Heerenweg 12
Postcode: 2222 AM
Poststad: Katwijk
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek 🏙️
URL: http://www.blomdsw.nl 🌏
4️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 109923.0 💰
Laagste bod: 75665.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 88796.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
4
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0004
Naam en adres van de contractant
Naam: Emil Frey Nederland
Nationaal registratienummer:
72883642
Postadres: Plesmanstraat 36
Postcode: 3905KZ
Poststad: Veenendaal
Regio: Utrecht 🏙️
URL: http://www.emilfrey.nl 🌏
Bron: OJS 2026/S 168-601527 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)