2026-0709 ROK Stadsbank
Gemeente Leiden
De opdracht betreft het op afroep beschikbaar stellen en inzetten van gekwalificeerde professionals voor de uitvoering en ondersteuning van de gemeentelijke schuldhulpverlening. De raamovereenkomst biedt de gemeente de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de overeenkomst tijdelijk aanvullende capaciteit en/of specifieke deskundigheid in te zetten wanneer de reguliere personele capaciteit onvoldoende is of wanneer specifieke expertise noodzakelijk is. 1.000.000
DeadlineDeadline 2026-10-05
Wie?- โข Gemeente Leiden
- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 2026-0709 ROK Stadsbank
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1000000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Leiden
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie leidraad
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Aanpak werving, selectie en borging kandidaatkwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Snelheid, flexibiliteit en leveringszekerheid
Dienstverlening, samenwerking en accountmanagement
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 5
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Leiden
Nationaal registratienummer:
Postadres: Tweelingstraat 4
Postcode: 2312 LX
Poststad: Leiden
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Scott van der Capellen
E-mail: aanbestedingen@leidse-regio.nl ๐ง
Telefoon: +31 621189417 ๐
URL: http://www.leidse-regio.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.leidse-regio.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437633 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437633 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-599363 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 2026-0709 ROK Stadsbank
Referentienummer:
2026-0709
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het op afroep beschikbaar stellen en inzetten van gekwalificeerde professionals voor de uitvoering en ondersteuning van de gemeentelijke schuldhulpverlening.
De raamovereenkomst biedt de gemeente de mogelijkheid om gedurende de looptijd van de overeenkomst tijdelijk aanvullende capaciteit en/of specifieke deskundigheid in te zetten wanneer de reguliere personele capaciteit onvoldoende is of wanneer specifieke expertise noodzakelijk is. 1.000.000
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1000000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Leiden
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie leidraad
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Aanpak werving, selectie en borging kandidaatkwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Snelheid, flexibiliteit en leveringszekerheid
Dienstverlening, samenwerking en accountmanagement
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 5
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties:
Akkoord op leidraad en gevolgde procedure-Sanctiepakket Rusland-Akkoord op programma van eisen / bestek-Bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering-Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Leiden
Nationaal registratienummer:
292140280
Postadres: Tweelingstraat 4
Postcode: 2312 LX
Poststad: Leiden
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Scott van der Capellen
E-mail: aanbestedingen@leidse-regio.nl ๐ง
Telefoon: +31 621189417 ๐
URL: http://www.leidse-regio.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.leidse-regio.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437633 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437633 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-599363 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel