Waarderingsgeschenken
Inkoop Uitvoeringscentrum Dienst Justitiële Inrichtingen (IUC DJI)
De Opdracht heeft betrekking op het leveren van waarderingsgeschenken aan medewerkers van de IND, inclusief het verstrekken van inhoudelijk advies over samenstelling, uitvoering en trends op het gebied van waarderingsgeschenken. Van Leverancier wordt verwacht actief mee te denken over passende geschenken, uitvoerbaarheid en aansluiting bij de context en waarden van de IND. Raming over 4 jaar: Eindejaarsgeschenken €1.600.000,- Paas- en Sinterklaasgeschenken €400.000,- (Optioneel) Drie aanvullende geschenkmomenten €2.000.000,- Welkomstbox €200.000,- (Optioneel) Geschenken vanuit een projectteam, feestcommissie, directie, afdeling en/of team. €240.000,-
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-06. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-12-19.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Juwelen, horloges en aanverwante artikelen › Geschenken en beloningen
- • Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten › Diverse voedingsmiddelen
- • Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging › Diverse zakelijke en andere diensten
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-12-19 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Waarderingsgeschenken
Referentienummer:
INEA-IND-2025-03-KV
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Geschenken en beloningen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Duur
Startdatum: 2026-06-01 📅
Einddatum: 2030-06-01 📅
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Bestelomgeving en assortiment eindejaargeschenken
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Invulling aanvullende waarderingsmomenten
Welkomstbox
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): CO₂-uitstoot in de keten
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-06 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-06 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-03-06 13:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-02-06 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Inschrijvingsformulier en Akkoordverklaring
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Inkoop Uitvoeringscentrum Dienst Justitiële Inrichtingen (IUC DJI)
Nationaal registratienummer:
3814225
Postadres: Bezuidenhoutseweg 20
Postcode: 2594 AV
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kevin Vroegop
E-mail: ienea@dji.minjus.nl 📧
Telefoon: +31 880754321 📞
URL: http://www.dji.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/406306 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/406306 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 247-856030 (2025-12-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 4440000.0 EUR 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 4440000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-01 📅
Titel: P1 Waarderingsgeschenken
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 4440000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Stegman Groothandel B.V.
Nationaal registratienummer:
37062329
Postadres: Witte Paal 328
Postcode: 1742LE
Poststad: Schagen
Regio: Kop van Noord-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Anita Looman-Uppelschoten
URL: http://www.stegman.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 159-572768 (2026-08-18)