Veiligheidstrainingen
N.V. Nederlandse Gasunie
Gasunie beoogt een raamovereenkomst met één dienstverlener voor het verzorgen van veiligheidstrainingen, waaronder BHV, EHBO en adembescherming. De trainingen vinden plaats op diverse locaties en moeten bijdragen aan een goed gekwalificeerde BHV-organisatie. Kwaliteit, efficiëntie en maatschappelijk verantwoord inkopen staan centraal. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 3.200.000,- exclusief BTW en indexatie over een periode van acht jaar. De maximale waarde van de opdracht is vastgesteld op € 4.800.000,- exclusief BTW, inclusief verlengingsopties en mogelijke fluctuaties in de vraag.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-12-01. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-10-14.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-10-14 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-20 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Veiligheidstrainingen
Referentienummer:
WS2689550653
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 3200000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): G1.1 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-12-01 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: N.V. Nederlandse Gasunie
Nationaal registratienummer:
152182772
Postadres: Concourslaan 17
Postcode: 9727 KC
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jitske Prins-Juffer
E-mail: j.j.prins.juffer@gasunie.nl 📧
Telefoon: +31 631037813 📞
URL: http://www.gasunie.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Productie, vervoer en distributie van gas en warmte
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/396900 🌏
Deelname URL: https://www.gasunie.nl/leveranciers/werken-met-ariba/toegang-tot-aanbestedingsdocumenten 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 198-678390 (2025-10-14)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 3200000.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3200000.0 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 4800000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-03-01 📅
Titel: P1 Veiligheidstrainingen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 4800000.0 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 3200000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: G4S Training & Safety B.V.
Nationaal registratienummer:
09089604
Postadres: Galvanistraat 89
Postcode: 6716AE
Poststad: Ede
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 161-579927 (2026-08-20)