Uitvoering van taxaties van landbouwgronden
Provincie Limburg
Zie Mercell
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-01-22. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-11-17.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Aelmans Taxaties B.V.
- โข Arvalis
- โข Klement Rentmeesters
- โข Rentmeesterskantoor Huntjens
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-11-17 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-12 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-11-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitvoering van taxaties van landbouwgronden
Referentienummer:
Korte beschrijving: Zie Mercell
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Makelaarsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 416 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Makelaarsdiensten voor onroerend goed in eigen beheer ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-02-13 ๐
Einddatum: 2028-02-12 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-22 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 4
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Limburg
Nationaal registratienummer:
Postadres: Limburglaan 10
Postcode: 6229GA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Fenne Vervoort
E-mail: fam.vervoort@prvlimburg.nl ๐ง
Telefoon: +31643900214 ๐
URL: https://www.limburg.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1617 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/153127 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/153127 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Limburg
Nationaal registratienummer:
Postadres: Sint Annadal 1
Postcode: 6214 PA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rsc@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883612222 ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 223-767926 (2025-11-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Uitvoering van taxaties van landbouwgronden
Referentienummer:
8f7ee99f-5956-4932-a21f-b0a3e6febb47
Korte beschrijving: Zie Mercell
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Makelaarsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 416 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
b29ee826-1209-4bb8-854a-7a97e425d10d
Aanvullende producten/diensten: Makelaarsdiensten voor onroerend goed in eigen beheer ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-02-13 ๐
Einddatum: 2028-02-12 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-22 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 4
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Limburg
Nationaal registratienummer:
50052969
Postadres: Limburglaan 10
Postcode: 6229GA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Fenne Vervoort
E-mail: fam.vervoort@prvlimburg.nl ๐ง
Telefoon: +31643900214 ๐
URL: https://www.limburg.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1617 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/153127 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/153127 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Limburg
Nationaal registratienummer:
82942978
Postadres: Sint Annadal 1
Postcode: 6214 PA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rsc@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31883612222 ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 223-767926 (2025-11-17)
Award Aankondiging (2026-08-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 416 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 416 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 416 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 416 000 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 416 000 ๐ฐ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-04-01 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 416 000 ๐ฐ
Laagste bod: 416 000 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 416 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 416 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Aelmans Taxaties B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Spekhouwerstraat 2
Postcode: 6367TV
Poststad: Voerendaal
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ralph Pijls
E-mail: rpijls@aelmans.com ๐ง
Telefoon: +31657592343 ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Identificatiecode van de inschrijving:
Naam: Arvalis
Nationaal registratienummer:
Postadres: Steegstraat 5
Postcode: 6041EA
Poststad: Roermond
Contactpunt: Arend Jan Cuperus
E-mail: acuperus@arvalis.nl ๐ง
Telefoon: 0031651490278 ๐
Naam: Klement Rentmeesters
Nationaal registratienummer:
Postadres: Rijksweg 4
Postcode: 6271AE
Poststad: Gulpen
Contactpunt: Vincent Voorn
E-mail: info@klement-rentmeesters.nl ๐ง
Telefoon: +31433233511 ๐
Naam: Rentmeesterskantoor Huntjens
Nationaal registratienummer:
Postadres: Vroelen 32 A
Postcode: 6255NC
Poststad: Noorbeek
Contactpunt: ivo huntjens
E-mail: info@rentmeesterskantoorhuntjens.nl ๐ง
Telefoon: +31651282518 ๐
URL: https://www.rentmeesterskantoorhuntjens.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-18Z ๐
Bron: OJS 2026/S 158-569695 (2026-08-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 416 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 416 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 416 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 416 000 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 416 000 ๐ฐ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
T153127
Datum van sluiting van het contract: 2026-04-01 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 416 000 ๐ฐ
Laagste bod: 416 000 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 416 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 416 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
T153127
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Aelmans Taxaties B.V.
Nationaal registratienummer:
85001589
Postadres: Spekhouwerstraat 2
Postcode: 6367TV
Poststad: Voerendaal
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ralph Pijls
E-mail: rpijls@aelmans.com ๐ง
Telefoon: +31657592343 ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Identificatiecode van de inschrijving:
153127
Naam: Arvalis
Nationaal registratienummer:
13043513
Postadres: Steegstraat 5
Postcode: 6041EA
Poststad: Roermond
Contactpunt: Arend Jan Cuperus
E-mail: acuperus@arvalis.nl ๐ง
Telefoon: 0031651490278 ๐
Naam: Klement Rentmeesters
Nationaal registratienummer:
61719765
Postadres: Rijksweg 4
Postcode: 6271AE
Poststad: Gulpen
Contactpunt: Vincent Voorn
E-mail: info@klement-rentmeesters.nl ๐ง
Telefoon: +31433233511 ๐
Naam: Rentmeesterskantoor Huntjens
Nationaal registratienummer:
14101799
Postadres: Vroelen 32 A
Postcode: 6255NC
Poststad: Noorbeek
Contactpunt: ivo huntjens
E-mail: info@rentmeesterskantoorhuntjens.nl ๐ง
Telefoon: +31651282518 ๐
URL: https://www.rentmeesterskantoorhuntjens.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-18Z ๐
Bron: OJS 2026/S 158-569695 (2026-08-12)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐