Spellen en Hobbyartikelen t.b.v. justitiabelen
Inkoop Uitvoeringscentrum Dienst Justitiële Inrichtingen (IUC DJI)
Het Inkoop Uitvoeringscentrum Dienst Justitiële Inrichtingen (IUC DJI) zoekt namens Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI), een Leverancier die Spellen en/of Hobbyartikelen levert. Perceel 1: Het leveren van (deels duurzame) Spellen en losse spelonderdelen in de categorieën dobbel- en geluksspellen, legspellen, denkspellen, rollenspellen, quiz- en triviaspellen, behendigheid/actiespellen, buitenspellen en overige spellen; Perceel 2: Het leveren van (deels duurzame) algemene Hobbyartikelen, trendgevoelige Hobbyartikelen en seizoensgebonden Hobbyartikelen in de categorieën basisartikelen, verf- en toebehoren, papierhobbies, tekenen en kleuren, textiel en garen, boetseren, kralen en onderdelen voor sieraden maken, alsmede feestartikelen, kaarten en cadeauverpakking.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-01-08. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-10-24.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Artikelen voor pretpark-, bord- of gezelschapsspelen › Speelkaarten
- • Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren › Handwerk- en kunstbenodigdheden
- • Speelgoed › Puzzels
- • Speelgoed › Spellen
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-10-24 | Aankondiging van een opdracht |
| 2025-12-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Spellen en Hobbyartikelen t.b.v. justitiabelen
Referentienummer:
INEA-DJI-2025-01-KV
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Spellen
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten:
Duur
Startdatum: 2026-06-01 📅
Einddatum: 2030-06-01 📅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Hobbyartikelen
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-08 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-01-08 14:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-01-08 14:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-12-08 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Inschrijvingsformulier en Akkoordverklaring
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Inkoop Uitvoeringscentrum Dienst Justitiële Inrichtingen (IUC DJI)
Nationaal registratienummer:
3814225
Afdeling: Dienst Justitiële Inrichtingen
Postadres: Bezuidenhoutseweg 20
Postcode: 2594 AV
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kevin Vroegop
E-mail: ienea@dji.minjus.nl 📧
Telefoon: +31 880754321 📞
URL: http://www.dji.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/398438 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/398438 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 206-707963 (2025-10-24)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-20 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-01-20 14:00:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-01-20 14:00:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/403362 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/403362 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Wijziging van de termijnen naar aanleiding van de Nota van Inlichtingen.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: d0d8de72-d752-40ab-8870-c9c42479284d-01
Bron: OJS 2025/S 233-801983 (2025-12-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 360000.0 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 742500.0 EUR 💰
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 360000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-01 📅
Titel: P1 Spellen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 202500.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: De Ridder B.V.
Nationaal registratienummer:
56711638
Postadres: Industrieweg 11b
Postcode: 1566 JB
Poststad: Assendelft
Regio: Zaanstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: karinlubbers@deridderbv.nl 📧
URL: http://www.deridderbv.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein
2️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 540000.0 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 360000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
Bron: OJS 2026/S 159-572466 (2026-08-18)