Raamovereenkomst levering van Orthopedische Producten en Aanverwante Verwerkingsmaterialen
Ministerie van Defensie
Vergeet u niet aan te melden voor de inlichtingenbijeenkomst. De opdracht betreft Prothesen en Orthesen en alle gerelateerde producten en diensten. Binnen de scope van de opdracht valt: Het op verzoek leveren van een totaal assortiment (onderdelen van) Prothesen en Orthesen en alle gebruiks- en verbruiksartikelen en materialen ten behoeve van het aanmeten, maken, onderhouden, repareren en vervangen van Orthesen en Prothesen of onderdelen daarvan; het op verzoek leveren van preventief en correctief onderhoud op Prothesen en Orthesen, daar waar OT Aardenburg dit zelf niet kan uitvoeren; het op verzoek leveren van (onderdelen van) pas Prothesen/Orthesen; het op verzoek leveren van (onderdelen van) Prothesen en Orthesen voor tijdelijk gebruik door een cliรซnt indien zijn Prothese of Orthese tijdelijk niet gebruikt kan worden; training en opleiding verzorgen voor medewerkers van OT Aardenburg ten behoeve van aanmeten, produceren, preventief en correctief onderhoud van Prothesen en Orthesen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-04-02. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-01-29.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Basko Healthcare
- โข Bauerfeind Benelux B.V.
- โข Herzog Medical B.V.
- โข Juzo Benelux B.V.
- โข Loth/Fabenim B.V.
- โข Ortho Europe B.V.
- โข รssur Europe B.V.
- โข OTN Implants B.V.
- โข Otto Bock Benelux B.V.
- โข Functionele ondersteuning โบ Kunstmatige lichaamsdelen
- โข Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie โบ Orthopedische benodigdheden
- โข Orthopedische hulpmiddelen โบ Orthopedische protheses
- โข Ziekenhuisdiensten โบ Orthopedische diensten
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-01-29 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-17 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst levering van Orthopedische Producten en Aanverwante Verwerkingsmaterialen
Referentienummer:
21751987
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Orthopedische benodigdheden ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 9 600 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
21751987
Aanvullende informatie: zie stukken
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: zie aanbestedinggstukken
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 0
Overige informatie over verlengingen: zie aanbestedinggstukken
Gunningscriteria
Criterium: zie aanbestedinggstukken
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-04-02 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-04-03 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Den Haag
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure): zie aanbestedingsstukken
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Maximumaantal deelnemers: 20
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-04-03 15:00:00 ๐
Plaats: Den Haag
Aanvullende informatie: zie aanbestedingsstukken
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Economische en financiรซle draagkracht
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria: Referentie: zie aanbestedinggstukken
Voorwaarden voor deelname
Lijst en korte beschrijving van aandoeningen: zie aanbestedinggstukken: zie aanbestedinggstukken
Uitsluitingsgrond:
+ nog 5
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ingrid van Bommel
E-mail: i.v.bommel@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31613740753 ๐
URL: https://www.mindef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/132545 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/132545 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
zie stukken
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 021-064214 (2025-01-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 9 600 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 9 600 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 9 600 000 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 9 600 000 ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
21751987
Datum van sluiting van het contract: 2025-08-29 ๐
Titel: Raamcontracten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 9
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 9 600 000 ๐ฐ
Laagste bod: 9 600 000 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 9 600 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 9 600 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Herzog Medical B.V.
Nationaal registratienummer:
57883408
Postadres: Tolboomweg 14
Postcode: 3784XC
Poststad: Terschuur
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Herzog Medical
E-mail: info@herzogmedical.com ๐ง
Telefoon: +31342745041 ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-1
Naam: Basko Healthcare
Nationaal registratienummer:
33049175
Postadres: Pieter Lieftinckweg 16
Postcode: 1505HX
Poststad: Zaandam
Regio: Zaanstreek ๐๏ธ
Contactpunt: Menno Prins
E-mail: m.prins@basko.com ๐ง
Telefoon: 0031682068465 ๐
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-2
Naam: Bauerfeind Benelux B.V.
Nationaal registratienummer:
34251255
Postadres: Waarderveldweg 1
Postcode: 2031BK
Poststad: Haarlem
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Contactpunt: Koen Klinkhamer
E-mail: k.klinkhamer@bauerfeind.nl ๐ง
Telefoon: +31625083791 ๐
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-4
Naam: Juzo Benelux B.V.
Nationaal registratienummer:
70104913
Postadres: Groenstraat 2
Postcode: 6088CW
Poststad: Roggel
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Contactpunt: Peter Gruben
E-mail: peter.gruben@juzo.nl ๐ง
Telefoon: +31657565669 ๐
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-5
Naam: Loth/Fabenim B.V.
Nationaal registratienummer:
30057183
Postadres: De Liesbosch 14 B
Postcode: 3439LC
Poststad: Nieuwegein
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Contactpunt: Priscilla Lodewijkx
E-mail: priscilla@lothfabenim.nl ๐ง
Telefoon: +31622639354 ๐
De organisatie is een natuurlijk persoon โ
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-6
Naam: Ortho Europe B.V.
Nationaal registratienummer:
08210959
Postadres: Vleugelboot 20
Postcode: 3991CL
Poststad: Houten
Contactpunt: Eline Pijnenburg
E-mail: eline.pijnenburg@ortho-europe.nl ๐ง
Telefoon: +31621286306 ๐
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-7
Naam: รssur Europe B.V.
Nationaal registratienummer:
16086245
Postadres: De Schakel 70
Postcode: 5651GH
Poststad: Eindhoven
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Contactpunt: Jason Bos
E-mail: jabos@ossur.com ๐ง
Telefoon: +31631691258 ๐
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-8
Naam: OTN Implants B.V.
Nationaal registratienummer:
65076540
Postadres: Griftdijk 105
Postcode: 6515AE
Poststad: Nijmegen
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Contactpunt: ira van de meent
E-mail: mail@otnimplants.nl ๐ง
Telefoon: +31 611601820 ๐
Identificatiecode van de inschrijving:
21751987-9
Naam: Otto Bock Benelux B.V.
Nationaal registratienummer:
17075685
Postadres: Mandenmaker 14
Postcode: 5253RC
Poststad: Nieuwkuijk
Contactpunt: Sjors Compen
E-mail: sjors.compen@ottobock.com ๐ง
Telefoon: +31623615647 ๐
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Communicatie
The procurement is terminated โ
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-18Z ๐
Bron: OJS 2026/S 158-571499 (2026-08-17)
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging (>20 nieuwe aankopen)