Raamovereenkomst levering van de Tourniquet en de Tourniquet trainer
Ministerie van Defensie
Het gaat om het aankopen van de Tourniquet en de Tourniguet trainer.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-01-15. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-11-03.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Special Medics
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-11-03 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-17 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-11-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst levering van de Tourniquet en de Tourniquet trainer
Referentienummer:
Korte beschrijving: Het gaat om het aankopen van de Tourniquet en de Tourniguet trainer.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Medische verbruiksartikelen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Aanpak voor het beperken van milieueffecten: Andere
Bevorderde sociale doelstelling: Andere
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-06-01 ๐
Einddatum: 2030-05-31 ๐
Duur van de opdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem
Dit contract kan worden verlengd โ
Beschrijving
Beschrijving van de verlengingen: betreft een herhalingsaankoop
Maximumaantal verlengingen: 0
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Criterium: gunnen op waarde
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-15 14:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: zie aanbestedingsstukken
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ingrid van Bommel
E-mail: i.v.bommel@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31613740753 ๐
URL: https://www.mindef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/176360 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/176360 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2025-11-04Z ๐
Bron: OJS 2025/S 213-733706 (2025-11-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Raamovereenkomst levering van de Tourniquet en de Tourniquet trainer
Referentienummer:
a82a5353-e8d6-4cb0-b491-8326aaa594fe
Korte beschrijving: Het gaat om het aankopen van de Tourniquet en de Tourniguet trainer.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Medische verbruiksartikelen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
7fafa2fe-3142-4202-9749-bb822f421f1c
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Aanpak voor het beperken van milieueffecten: Andere
Bevorderde sociale doelstelling: Andere
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-06-01 ๐
Einddatum: 2030-05-31 ๐
Duur van de opdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem
Dit contract kan worden verlengd โ
Beschrijving
Beschrijving van de verlengingen: betreft een herhalingsaankoop
Maximumaantal verlengingen: 0
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst kan de hoeveelheid van de afroepen / daadwerkelijke hoeveelheid hoger komen te liggen dan de oorspronkelijk geraamde hoeveelheid. Een uitbreiding van de opdracht kan komen door een politiek besluit ten behoeve van leveringen van geneeskundige producten aan Oekraรฏne, de instandhouding/ophoging en uitbreiding van het huidige Zelf Hulp Kameraden Hulppakket, de Defensie Maatregelen-nota, de normale reserve en de verdere uitvoering van de Defensie hoofdtaak 1&2.
Vooralsnog is het niet de verwachting dat de geraamde hoeveelheid overschreden zal worden, echter mede gelet op de hierboven vermelde ontwikkelingen zou het kunnen zijn dat er meer afgenomen gaat worden dan de geraamde waarde. Indien er gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst toch behoefte ontstaat om meer af te nemen, dan zal Aanbestedende dienst eerst extra budgetten vrijgeven voordat er afgenomen kan worden. De Raamovereenkomst is uiteindelijk met een maximale aanbestedingswaarde van โฌ 17,5 MLN inclusief btw begrensd.
Toon meer
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Criterium: gunnen op waarde
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-15 14:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: zie aanbestedingsstukken
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ingrid van Bommel
E-mail: i.v.bommel@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31613740753 ๐
URL: https://www.mindef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/176360 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/176360 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐ง
Telefoon: +31883622200 ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2025-11-04Z ๐
Bron: OJS 2025/S 213-733706 (2025-11-03)
Award Aankondiging (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3 200 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 3 200 000 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 3 200 000 ๐ฐ
Beschrijving
Aanvullende informatie: nee
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging: zie stukken
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): zie aanbestedingsstukken
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-01 ๐
Titel: Identificatiecode
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 3 200 000 ๐ฐ
Laagste bod: 3 200 000 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van het contract/perceel: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Special Medics
Nationaal registratienummer:
Postadres: Goeman Borgesiuslaan 77
Postcode: 3515 AT
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
De organisatie is een natuurlijk persoon โ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Aanbestedende dienst
Communicatie
ID van het document van de belastingwetgeving:
ID van het document van de milieuwetgeving:
ID van het document van de arbeidswetgeving:
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
nee
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-18Z ๐
Bron: OJS 2026/S 158-572017 (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3 200 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 3 200 000 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 3 200 000 ๐ฐ
Beschrijving
Aanvullende informatie: nee
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging: zie stukken
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): zie aanbestedingsstukken
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
BT-150-Contract
Datum van sluiting van het contract: 2026-06-01 ๐
Titel: Identificatiecode
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 6
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 3 200 000 ๐ฐ
Laagste bod: 3 200 000 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van het contract/perceel: 3 200 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
T176360
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Special Medics
Nationaal registratienummer:
56755252
Postadres: Goeman Borgesiuslaan 77
Postcode: 3515 AT
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
De organisatie is een natuurlijk persoon โ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Aanbestedende dienst
Communicatie
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
ID van het document van de milieuwetgeving:
EnvDocID1
ID van het document van de arbeidswetgeving:
EmplDocID1
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
nee
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-18Z ๐
Bron: OJS 2026/S 158-572017 (2026-08-17)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐