Proteomics Alzheimercentrum
Stichting Amsterdam UMC
Proteomics Alzheimercentrum 600 samples CSF en 1634 samples plasma
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-02-27. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-01-30.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Noord-Holland โบ Groot-Amsterdam
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-01-30 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-07-30 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-01-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Proteomics Alzheimercentrum
Korte beschrijving: Proteomics Alzheimercentrum 600 samples CSF en 1634 samples plasma
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Medische analysediensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Eiwitanalyse
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 64 dagen
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Analyse van eiwitten in CSF en Plasma samples op Olink Explore HT
Versnelde procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-02-27 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-02-27 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Engels ๐ฃ๏ธ
Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-02-27 15:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-02-13 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: marja ramkema
E-mail: m.ramkema@amsterdamumc.nl ๐ง
Telefoon: +31 629695172 ๐
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/365830 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/365830 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
aanbesteding na marktconsultatie en vrijwillige transparantie.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 023-072243 (2025-01-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Proteomics Alzheimercentrum
Korte beschrijving: Proteomics Alzheimercentrum 600 samples CSF en 1634 samples plasma
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Medische analysediensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Eiwitanalyse
Beschrijving van de aanbesteding:
Analyse van Plasma en CSF samples door 1 ondernemer 600 samples CSF en 1634 Samples plasma
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: onbekend, afhankelijk van leverancier
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 64 dagen
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Analyse van eiwitten in CSF en Plasma samples op Olink Explore HT
Versnelde procedure:
Er heeft reeds een Marktconsultatie (TN 501065) en vrijwillige transparantie (TN 504115) plaatsgevonden.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-02-27 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-02-27 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Engels ๐ฃ๏ธ
Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-02-27 15:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-02-13 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Amsterdam UMC
Nationaal registratienummer:
31644435
Postadres: De Boelelaan 1117
Postcode: 1081HV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: marja ramkema
E-mail: m.ramkema@amsterdamumc.nl ๐ง
Telefoon: +31 629695172 ๐
URL: https://www.amsterdamumc.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/365830 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/365830 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
aanbesteding na marktconsultatie en vrijwillige transparantie.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 023-072243 (2025-01-30)
Award Aankondiging (2026-07-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 12 277 356 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2025-03-24 ๐
Titel: P1 Eiwitanalyse
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1099571.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Firalis Molecular Precision SA
Nationaal registratienummer:
Postadres: rue du fort 17
Postcode: 68330
Poststad: Huningue
Regio: Haut-Rhin ๐๏ธ
Land: Frankrijk ๐ซ๐ท
Contactpunt: Eric Schordan (eric.schordan@firalis.com) & Alexis Rรผfenacht (alexis.rufenacht@firalis.com)
URL: https://firalismolecularprecision.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
geen.
Bron: OJS 2026/S 146-530090 (2026-07-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 12 277 356 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2025-03-24 ๐
Titel: P1 Eiwitanalyse
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1099571.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Firalis Molecular Precision SA
Nationaal registratienummer:
1194129
Postadres: rue du fort 17
Postcode: 68330
Poststad: Huningue
Regio: Haut-Rhin ๐๏ธ
Land: Frankrijk ๐ซ๐ท
Contactpunt: Eric Schordan (eric.schordan@firalis.com) & Alexis Rรผfenacht (alexis.rufenacht@firalis.com)
URL: https://firalismolecularprecision.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
geen.
Bron: OJS 2026/S 146-530090 (2026-07-30)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)