Poedercoaten (epoxeren) metalen displays en onderdelen
Rijnvicus B.V.
Poedercoaten (epoxeren) metalen displays en onderdelen Zo'n 60.000 items op jaarbasis, met pieken die op kunnen lopen tot 12.000 stuks per maand.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-07-10. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-05-20.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Rijnvicus B.V.
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Nederland
- โข Oost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-05-20 | Aankondiging van een opdracht |
| 2025-06-26 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-05-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Poedercoaten (epoxeren) metalen displays en onderdelen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Aanbrengen van beschermende lagen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Aanbesteding poedercoating
Beschrijving van de aanbesteding: Aanbesteding poedercoating
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Opdracht voor 2 jaar met max 2 x 1 jaar verlenging
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Opdracht voor 2 jaar met max 2 x 1 jaar verlenging
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Programma van Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Aanbrengen van anticorrosielagen ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-07-10 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-07-10 17:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-07-10 17:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-06-12 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijnvicus B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Distributieweg 10
Postcode: 2404CK
Poststad: Alphen aan den rijn
Regio: Oost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hafsa Hajji
E-mail: info@rijnvicus.nl ๐ง
Telefoon: +31 172504504 ๐
URL: http://www.rijnvicus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/379453 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/379453 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 097-327360 (2025-05-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Poedercoaten (epoxeren) metalen displays en onderdelen
Referentienummer:
RV2025.001
Korte beschrijving:
Poedercoaten (epoxeren) metalen displays en onderdelen Zo'n 60.000 items op jaarbasis, met pieken die op kunnen lopen tot 12.000 stuks per maand.
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Aanbrengen van beschermende lagen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Aanbesteding poedercoating
Beschrijving van de aanbesteding: Aanbesteding poedercoating
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Opdracht voor 2 jaar met max 2 x 1 jaar verlenging
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Opdracht voor 2 jaar met max 2 x 1 jaar verlenging
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Programma van Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Aanbrengen van anticorrosielagen ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-07-10 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-07-10 17:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-07-10 17:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-06-12 17:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Rijnvicus B.V.
Nationaal registratienummer:
481889500
Postadres: Distributieweg 10
Postcode: 2404CK
Poststad: Alphen aan den rijn
Regio: Oost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hafsa Hajji
E-mail: info@rijnvicus.nl ๐ง
Telefoon: +31 172504504 ๐
URL: http://www.rijnvicus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/379453 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/379453 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 097-327360 (2025-05-20)
Aankondiging van een opdracht (2025-06-26)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-06-19 17:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/384008 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/384008 ๐
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Er zijn geen vragen binnen gekomen voor de Nota van Inlichtingen.
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De termijn voor het indienen van vragen was met een week verlengd.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 35e4ad59-9257-4a44-b016-52498b05f248-01
Bron: OJS 2025/S 121-418178 (2025-06-26)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-06-19 17:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/384008 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/384008 ๐
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Er zijn geen vragen binnen gekomen voor de Nota van Inlichtingen.
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De termijn voor het indienen van vragen was met een week verlengd.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 35e4ad59-9257-4a44-b016-52498b05f248-01
Bron: OJS 2025/S 121-418178 (2025-06-26)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 648050.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2025-09-18 ๐
Titel: P1 Aanbesteding poedercoating
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 648050.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Kamp Coating Vianen B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Korte Dreef 10
Postcode: 4131PM
Poststad: Vianen
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: R. Nijenkamp
URL: http://www.kampcoating.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 648050.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2025-09-18 ๐
Titel: P1 Aanbesteding poedercoating
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 648050.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Kamp Coating Vianen B.V.
Nationaal registratienummer:
04055125
Postadres: Korte Dreef 10
Postcode: 4131PM
Poststad: Vianen
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: R. Nijenkamp
URL: http://www.kampcoating.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Eind 2025 al gegund en afgerond, maar op Tenderned nog niet afgemeld omdat deze publicatie nog uitgevoerd moest worden.
Bron: OJS 2026/S 169-603916 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐