Onderhoud en technisch beheer van de Operationele voertuigen en Equipment van Schiphol

Schiphol Nederland B.V.

Zie leidraad

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-06. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-11-24.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2025-11-24 Aankondiging van een opdracht
2026-08-27 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2025-11-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Onderhoud en technisch beheer van de Operationele voertuigen en Equipment van Schiphol
Referentienummer: 24e53d06-a7e6-4ef8-95cd-d220bfa93cc5
Korte beschrijving: Zie leidraad
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie- en onderhoudsdiensten ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 75 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: ed527b8a-8ce2-4d40-a34b-cb74f98ac72a
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: See documentation
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 12 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee maal drie jaar
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-06 22:59:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 jaar
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โœ…
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Schiphol Nederland B.V.
Nationaal registratienummer: 34166584
Postadres: Evert van de Beekstraat 202
Postcode: 1118CP
Poststad: Schiphol
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Roy Both
E-mail: roy.both@schiphol.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31615451367 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.schiphol.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/31189 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/180638 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/180638 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer: 82946175
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: info.gerechtshofdenhaag@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31883616161 ๐Ÿ“ž
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2025-11-25Z ๐Ÿ“…
Bron: OJS 2025/S 227-781279 (2025-11-24)
Award Aankondiging (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 75 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 75 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): zie tenderdocumentatie
Kwaliteitscriterium (weging): 40
15

Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: Onderhoud en technisch beheer van de Operationele voertuigen en Equipment van Schiphol
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-27 ๐Ÿ“…
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 75 000 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Plaats op de ranglijst van winnaars: 1
Identificatiecode van de inschrijving: T180638
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: OrionPartners B.V.
Nationaal registratienummer: 72698306
Postadres: Nijverheidsweg 50
Postcode: 3771ME
Poststad: Barneveld
Regio: Veluwe ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Erik Vervelde
E-mail: erik.vervelde@pon.com ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31651610978 ๐Ÿ“ž
Omvang van de ondernemer: Groot

Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-31Z ๐Ÿ“…
Bron: OJS 2026/S 167-596589 (2026-08-27)