Meubilair
Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs
De opdracht betreft het leveren, installeren en service verlenen van meubilair ten behoeve van de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Het gaat hierbij voornamelijk om schoolmeubilair en incidenteel kantoormeubilair. Meer informatie vindt u in de aanbestedingsleidraad. Hieronder is een afname opgenomen (inclusief btw) over de afgelopen drie jaar: 2022: โฌ 205.000,- 2023: โฌ 663.700,- 2024: โฌ 177.500,- In 2023 zijn er twee inrichtingsprojecten (samen โฌ 370.000,- incl. btw) voltooid voor scholen van Opdrachtgever. Om deze reden zijn de uitgaven dat jaar aanzienlijk hoger dan in 2022 en 2024. Opdrachtgever verwacht de komende jaren een daling in de afname van meubilair. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt Opdrachtgever de jaarlijkse waarde op gemiddeld โฌ 100.000,- incl. btw per jaar. Hierbij heeft Opdrachtgever geen rekening gehouden met de twee genoemden inrichtingsprojecten in paragraaf 2.2 van deze aanbestedingsleidraad. Aan bovengenoemde bedragen zijn geen rechten te ontlenen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-03-12. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-01-27.
Wie? Wat?- โข Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten โบ Meubilair
- โข Zuid-Holland โบ Groot-Rijnmond
- โข Zuid-Holland โบ Zuidoost-Zuid-Holland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-01-27 | Aankondiging van een opdracht |
| 2025-02-14 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Meubilair
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Meubilair ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Dordrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-03-12 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-03-12 09:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-03-12 09:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs
Nationaal registratienummer:
48618680
Postadres: Achterom 87
Postcode: 3311KB
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: tenderned@inkada.nl ๐ง
Telefoon: +31 413745084 ๐
URL: https://www.nestas-scholengroep.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/365324 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/365324 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 020-061195 (2025-01-27)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-03-19 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-03-19 09:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2025-03-19 09:05:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/367892 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/367892 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Termijnen aangepast.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 7e924fb6-9985-4dec-a268-1013b020ea07-01
Bron: OJS 2025/S 034-107042 (2025-02-14)
- Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten (>20 nieuwe aankopen)
- Meubilair (>20)
- Behangselpapier en andere bekleding
- Divers meubilair en uitrusting (6)
- Huishoudmeubilair (1)
- Kantoormeubilair (9)
- Laboratoriummeubilair (2)
- Schoolmeubilair (10)
- Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten (1)
- Winkelmeubilair
- Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen (2)