Kolken en Lijnafwatering reinigen en onderhoud
Gemeente Katwijk
Het werk bestaat uit het reinigen van de straat-, trottoirkolken inclusief de instroomopening met behulp van een kolkenzuigwagen en het handmatig reinigen van de kolken op voor het materieel onbereikbare locaties. Tevens reinigen van diverse lijnafwateringsgoten. .
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-11-27. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-10-03.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Elkro B.V.
- โข Gemeente Katwijk
- โข Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving โบ Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-10-03 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-09-01 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-10-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Kolken en Lijnafwatering reinigen en onderhoud
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Reinigen en onderhoud Kolken en Lijnafwatering
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Katwijk
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: tweemaal optie tot verlengen van รฉรฉn (1) jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-11-27 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-11-27 11:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-11-27 11:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-11-07 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Katwijk
Nationaal registratienummer:
Postadres: Koningin Julianalaan 3
Postcode: 2224EW
Poststad: Katwijk
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Macy Jansen
E-mail: inkoop@katwijk.nl ๐ง
Telefoon: +31 714065000 ๐
Fax: +31 714065000 ๐
URL: http://www.katwijk.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/395424 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/395424 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 191-652971 (2025-10-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Kolken en Lijnafwatering reinigen en onderhoud
Referentienummer:
3758759
Korte beschrijving:
Het werk bestaat uit het reinigen van de straat-, trottoirkolken inclusief de instroomopening met behulp van een kolkenzuigwagen en het handmatig reinigen van de kolken op voor het materieel onbereikbare locaties. Tevens reinigen van diverse lijnafwateringsgoten. .
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Reinigen en onderhoud Kolken en Lijnafwatering
Beschrijving van de aanbesteding:
Het werk bestaat uit het reinigen van de straat-, trottoirkolken inclusief de instroomopening met behulp van een kolkenzuigwagen en het handmatig reinigen van de kolken op voor het materieel onbereikbare locaties. Tevens reinigen van diverse lijnafwateringsgoten.
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee jaar, ingaande op xx, met tweemaal een optie tot verlengen van รฉรฉn (1) jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: tweemaal optie tot verlengen van รฉรฉn (1) jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-11-27 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-11-27 11:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-11-27 11:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-11-07 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Katwijk
Nationaal registratienummer:
48716944
Postadres: Koningin Julianalaan 3
Postcode: 2224EW
Poststad: Katwijk
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Macy Jansen
E-mail: inkoop@katwijk.nl ๐ง
Telefoon: +31 714065000 ๐
Fax: +31 714065000 ๐
URL: http://www.katwijk.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/395424 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/395424 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 191-652971 (2025-10-03)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 0.01 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 0.01 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 0.01 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2025-12-30 ๐
Titel: P1 Reinigen en onderhoud Kolken en Lijnafwatering
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Elkro B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Gersteweg 14
Postcode: 2153GJ
Poststad: Nieuw-vennep
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rocco@elkro.nl ๐ง
Telefoon: +31 252620042 ๐
URL: http://www.elkro.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 169-603866 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 0.01 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 0.01 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 0.01 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2025-12-30 ๐
Titel: P1 Reinigen en onderhoud Kolken en Lijnafwatering
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 0.01 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Elkro B.V.
Nationaal registratienummer:
34076352
Postadres: Gersteweg 14
Postcode: 2153GJ
Poststad: Nieuw-vennep
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rocco@elkro.nl ๐ง
Telefoon: +31 252620042 ๐
URL: http://www.elkro.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 169-603866 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)