Inhuur Technische Vergunningsverleners m.b.t. mijnbouwomgevingsvergunningen

Ministerie van Economische Zaken, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)

Technische vergunningverleners met betrekking tot mijnbouwomgevingsvergunningen t.b.v. van het beoordelen vergunningsaanvragen in het kader van de Mijnbouwwet en de Omgevingswet, verwoord in รฉรฉn perceel waarin opdrachten kunnen worden uitgevraagd op basis van 2 vormen: 1. Tijdelijk uitlenen van technische vergunningverleners voor alle in bijlage 9 genoemde functieprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een technisch vergunningsverlener en Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere overeenkomst. De technisch vergunningsverleners zijn ingedeeld in 3 competentieprofielen op junior-, medio en seniorniveau. 2. De uitvoering van de opdracht door een technisch vergunningverlener zijn in twee hoofdvormen te onderscheiden. Vorm 1 is op basis van inspanning, en vorm 2 is op basis van resultaat. Het onderscheid tussen inhuur/inspanningsgericht en inhuur/resultaatgerichte opdrachten, heeft te maken met de wijze waarop de verschillende Deelnemers hun behoeft โ‚ฌ15.800.000

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-04-22. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-02-19.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2025-02-19 Aankondiging van een opdracht
2025-03-18 Aankondiging van een opdracht
2025-04-02 Aankondiging van een opdracht
2025-04-04 Aankondiging van een opdracht
2025-04-18 Aankondiging van een opdracht
2026-08-13 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2025-02-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur Technische Vergunningsverleners m.b.t. mijnbouwomgevingsvergunningen
Referentienummer: 20241216
Korte beschrijving:
Technische vergunningverleners met betrekking tot mijnbouwomgevingsvergunningen t.b.v. van het beoordelen vergunningsaanvragen in het kader van de Mijnbouwwet en de Omgevingswet, verwoord in รฉรฉn perceel waarin opdrachten kunnen worden uitgevraagd op basis van 2 vormen: 1. Tijdelijk uitlenen van technische vergunningverleners voor alle in bijlage 9 genoemde functieprofielen, zonder dat van rechtswege een arbeidsovereenkomst tussen een technisch vergunningsverlener en Opdrachtgever tot stand komt als gevolg van de Nadere overeenkomst. De technisch vergunningsverleners zijn ingedeeld in 3 competentieprofielen op junior-, medio en seniorniveau. 2. De uitvoering van de opdracht door een technisch vergunningverlener zijn in twee hoofdvormen te onderscheiden. Vorm 1 is op basis van inspanning, en vorm 2 is op basis van resultaat. Het onderscheid tussen inhuur/inspanningsgericht en inhuur/resultaatgerichte opdrachten, heeft te maken met de wijze waarop de verschillende Deelnemers hun behoeft โ‚ฌ15.800.000
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor technische ondersteuning ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Titel: Inhuur Technische Vergunningverleners
Beschrijving van de aanbesteding: Inhuur van technische vergunningverleners
Producten/diensten: Diverse technische dienstverlening ๐Ÿ“ฆ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering:
Agglomeratie Haarlem ๐Ÿ™๏ธ
+ nog 13
Alkmaar en omgeving ๐Ÿ™๏ธ
Delft en Westland ๐Ÿ™๏ธ
Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
Het Gooi en Vechtstreek ๐Ÿ™๏ธ
IJmond ๐Ÿ™๏ธ
Kop van Noord-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Oost-Zuid-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Overig Zeeland ๐Ÿ™๏ธ
Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Zaanstreek ๐Ÿ™๏ธ
Zeeuwsch-Vlaanderen ๐Ÿ™๏ธ
Zuidoost-Zuid-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee maal een verlenging van 1 jaar is mogelijk
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: twee maal een verlenging van 1 jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kennisborging en kennisoverdracht
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs โœ…
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor technische ondersteuning ๐Ÿ“ฆ

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-04-22 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-04-22 12:05:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 122 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โœ…
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-04-22 12:05:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Economische Zaken, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Nationaal registratienummer: 12024663
Postadres: Prinses Beatrixlaan 2
Postcode: 2595 AL
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Elise Dunnink
E-mail: iuc@rvo.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 880424242 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.rvo.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Economische en financiรซle zaken
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/368363 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/368363 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 037-119118 (2025-02-19)
Aankondiging van een opdracht (2025-03-18)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-04-28 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-04-28 12:05:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2025-04-28 12:05:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371365 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371365 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
zie de aangepaste planning
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cea88baa-2528-4603-8875-33edde2b74d0-01
Bron: OJS 2025/S 055-177432 (2025-03-18)
Aankondiging van een opdracht (2025-04-02)
Object
Beschrijving
Plaats van uitvoering:
Agglomeratie Haarlem ๐Ÿ™๏ธ
+ nog 13
Alkmaar en omgeving ๐Ÿ™๏ธ
Delft en Westland ๐Ÿ™๏ธ
Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
Het Gooi en Vechtstreek ๐Ÿ™๏ธ
IJmond ๐Ÿ™๏ธ
Kop van Noord-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Oost-Zuid-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Overig Zeeland ๐Ÿ™๏ธ
Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Zaanstreek ๐Ÿ™๏ธ
Zeeuwsch-Vlaanderen ๐Ÿ™๏ธ
Zuidoost-Zuid-Holland ๐Ÿ™๏ธ

Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-04-30 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-04-30 12:05:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2025-04-30 12:05:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/373395 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/373395 ๐ŸŒ

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cea88baa-2528-4603-8875-33edde2b74d0-02
Bron: OJS 2025/S 067-220100 (2025-04-02)
Aankondiging van een opdracht (2025-04-04)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-04-29 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-04-29 12:05:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2025-04-29 12:05:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/373695 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/373695 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Zie de aangepaste planning in TenderNed en het aanbestedingsdocument
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cea88baa-2528-4603-8875-33edde2b74d0-03
Bron: OJS 2025/S 068-222708 (2025-04-04)
Aankondiging van een opdracht (2025-04-18)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-05-13 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-05-13 12:05:00 ๐Ÿ“…
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 123 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2025-05-13 12:05:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/375649 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/375649 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
zie de aangepaste planning
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: cea88baa-2528-4603-8875-33edde2b74d0-04
Bron: OJS 2025/S 078-259188 (2025-04-18)
Award Aankondiging (2026-08-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 15 800 000 EUR (framework approximate) ๐Ÿ’ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 18 960 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 15 800 000 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2025-05-31 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Inhuur Technische Vergunningverleners
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 18 960 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 15 800 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Antea Nederland B.V.
Nationaal registratienummer: 29021830
Postadres: Tolhuisweg 57
Postcode: 8443 DV
Poststad: Heerenveen
Regio: Zuidoost-Friesland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: hillie.otter@anteagroup.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 651179678 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.anteagroup.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Groot
Naam: Lybrae Consultants B.V.
Nationaal registratienummer: 17269613
Postadres: Anderlechtstraat 15
Postcode: 5628WB
Poststad: Eindhoven
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
URL: http://www.lybrae.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Naam: Wyzer Interim B.V.
Nationaal registratienummer: 58618821
Postadres: Herculesplein 88
Postcode: 3584 AA
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Contactpunt: Chess May
E-mail: tenderdeskinterim@wyzer.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 643573081 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.wyzer.nl ๐ŸŒ
Bron: OJS 2026/S 157-568869 (2026-08-13)