Gereedschappen en aanverwante dienstverlening
Vitens N.V.
Scope van de Opdracht Levering van de volgende verbruiksmaterialen: - Handgereedschappen zonder externe energietoevoer - Gereedschappen met externe energietoevoer - Verwisselbare bewerkingsgereedschappen - Grootgereedschap en hulpmiddelen - Meet- en controleapparatuur De volgende aanvullende diensten maken deel uit van de opdracht: - Gepersonaliseerde webshop met een gedigitaliseerd bestelproces - Lasergravering - Advies en innovatie Voor meer details wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumentatie.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-01-30. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-11-12.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Lasaulec B.V.
- โข Vitens N.V.
- โข Bedrijfsmachines โบ Gereedschapswerktuigen
- โข Gereedschap, sloten, sleutels, scharnieren, sluitingen, ketting en veren โบ Gereedschap
- โข IJzerwaren โบ Handgereedschappen
- โข Oliebooruitrusting โบ Boormachines
- โข Werkplaatsuitrusting โบ Elektrisch gereedschap
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
- โข Overijssel โบ Zuidwest-Overijssel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-11-12 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-28 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-11-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gereedschappen en aanverwante dienstverlening
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Gereedschap ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-10-01 ๐
Einddatum: 2030-09-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2x2 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-30 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-01-30 11:05:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Zwolle
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure):
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-01-30 11:05:00 ๐
Plaats: Zwolle
Aanvullende informatie:
Aanvullende informatie: Zie aanbestedingsdocumentatie.
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Vitens N.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Oude Veerweg 1
Postcode: 8019BE
Poststad: Zwolle
Regio: Zuidwest-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Harm Bunt
E-mail: harm.bunt@vitens.nl ๐ง
Telefoon: +31900 0650 ๐
URL: https://www.vitens.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1898 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/173918 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/173918 ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland, Locatie Arnhem
Nationaal registratienummer:
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kortgeding.arnhem@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen na bericht over de voorgenomen gunning.
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2025-11-14Z ๐
Bron: OJS 2025/S 220-758132 (2025-11-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gereedschappen en aanverwante dienstverlening
Referentienummer:
5e737b3f-b3f5-4de0-94f5-515f1b4810d0
Korte beschrijving:
Scope van de Opdracht
Levering van de volgende verbruiksmaterialen:
- Handgereedschappen zonder externe energietoevoer
- Gereedschappen met externe energietoevoer
- Verwisselbare bewerkingsgereedschappen
- Grootgereedschap en hulpmiddelen
- Meet- en controleapparatuur
De volgende aanvullende diensten maken deel uit van de opdracht:
- Gepersonaliseerde webshop met een gedigitaliseerd bestelprocesย
- Lasergravering
- Advies en innovatie
Voor meer details wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumentatie.
Toon meer
Producten/diensten: Gereedschap ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
6e1db870-00fe-44d2-9b0a-ef0505d93c40
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-10-01 ๐
Einddatum: 2030-09-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2x2 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-30 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-01-30 11:05:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Zwolle
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure):
De kluis wordt digitaal geopend zonder dat de inschrijvers hierbij aanwezig kunnen zijn.
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-01-30 11:05:00 ๐
Plaats: Zwolle
Aanvullende informatie:
De kluis wordt digitaal geopend zonder dat de inschrijvers hierbij aanwezig kunnen zijn.
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-11-28 11:00:00 ๐
Aanvullende informatie: Zie aanbestedingsdocumentatie.
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Vitens N.V.
Nationaal registratienummer:
05069581
Postadres: Oude Veerweg 1
Postcode: 8019BE
Poststad: Zwolle
Regio: Zuidwest-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Harm Bunt
E-mail: harm.bunt@vitens.nl ๐ง
Telefoon: +31900 0650 ๐
URL: https://www.vitens.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1898 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/173918 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/173918 ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland, Locatie Arnhem
Nationaal registratienummer:
82940827
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kortgeding.arnhem@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen na bericht over de voorgenomen gunning.
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2025-11-14Z ๐
Bron: OJS 2025/S 220-758132 (2025-11-12)
Award Aankondiging (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 4 500 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 7 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 1 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 1 ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 1
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-27 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 1 ๐ฐ
Laagste bod: 1 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 7 500 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 4 500 000 EUR ๐ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Plaats op de ranglijst van winnaars: 1
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Lasaulec B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kรปper 2
Postcode: 8447GK
Poststad: Heerenveen
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: edwin van de Werken
E-mail: edwin.van.de.werken@lasaulec.nl ๐ง
Telefoon: 0786543900 ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Aanbestedende dienst
Communicatie
The procurement is terminated โ
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-602635 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 500 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 4 500 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 7 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 1 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 1 ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 1
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
Vitens_2025_0143
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-27 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 1 ๐ฐ
Laagste bod: 1 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 7 500 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 4 500 000 EUR ๐ฐ
De inschrijving is gerangschikt
Plaats op de ranglijst van winnaars: 1
Identificatiecode van de inschrijving:
T173918
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Lasaulec B.V.
Nationaal registratienummer:
01030247
Postadres: Kรปper 2
Postcode: 8447GK
Poststad: Heerenveen
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: edwin van de Werken
E-mail: edwin.van.de.werken@lasaulec.nl ๐ง
Telefoon: 0786543900 ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Aanbestedende dienst
Communicatie
The procurement is terminated โ
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-01Z ๐
Bron: OJS 2026/S 168-602635 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐