Europese Aanbesteding Onderhoudscontracten Gemeente Kerkrade 2025-2028
Gemeente Kerkrade, Raadhuis
Het uitvoeren van diverse service- en onderhoudswerkzaamheden aan de W โ en E โ installaties en het uitvoeren van legionellabeheerswerkzaamheden in de periode 2025-2028 voor de HUB, Rodahal en het Flexiforum. Perceel 1: heeft betrekking op onderhoud W - en E installaties Perceel 2: Heeft betrekking op onderhoud W - en E installaties en Legionellabeheerswerkzaamheden. Perceel 3: heeft betrekking op onderhoud W - en E installaties en Legionellabeheerswerkzaamheden.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-03-25. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-02-10.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-02-10 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-07-29 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-02-10)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding Onderhoudscontracten Gemeente Kerkrade 2025-2028
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding: De HUB Kerkrade -
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Kerkrade
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2025-05-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 60
10
5
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2
Beschrijving van de aanbesteding: De Rodahal Kerkrade -
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 3
Beschrijving van de aanbesteding: Het FlexiForum Kerkrade -
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op deze aanbesteding is van toepassing het ARW 2016.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-03-25 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-03-25 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-03-25 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-02-24 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Kerkrade, Raadhuis
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 1
Postcode: 6461EB
Poststad: Kerkrade
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Annick Out
E-mail: gemeentehuis@kerkrade.nl ๐ง
Telefoon: +31 455676767 ๐
Fax: +31 455676395 ๐
URL: http://www.kerkrade.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/366902 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/366902 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
In week 8 van 2025 is er de mogelijkheid voor een schouw.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 030-096293 (2025-02-10)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding Onderhoudscontracten Gemeente Kerkrade 2025-2028
Korte beschrijving:
Het uitvoeren van diverse service- en onderhoudswerkzaamheden aan de W โ en E โ installaties en het uitvoeren van legionellabeheerswerkzaamheden in de periode 2025-2028 voor de HUB, Rodahal en het Flexiforum. Perceel 1: heeft betrekking op onderhoud W - en E installaties
Perceel 2: Heeft betrekking op onderhoud W - en E installaties en Legionellabeheerswerkzaamheden.
Perceel 3: heeft betrekking op onderhoud W - en E installaties en Legionellabeheerswerkzaamheden.
Toon meer
Producten/diensten: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding: De HUB Kerkrade -
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Kerkrade
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2025-05-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Indien de gemeente Kerkrade gebruik wenst te maken van de optie tot verlenging zal zij dit uiterlijk drie maanden voor de expiratiedatum schriftelijk kenbaar maken. Terzake het al dan niet verlengen van de overeenkomst zal er uiterlijk vijf maanden voor de expiratiedatum een evaluatie van de overeenkomst plaatsvinden.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De gemeente Kerkrade wenst een overeenkomst af te sluiten voor het onderhoud van de HUB, Rodahal en het Flexiforum. De overeenkomst wordt afgesloten met een initiรซle looptijd van 8 maanden, ingaande op 1 mei 2025, met de optie om deze maximaal 3 keer met 1 jaar te verlengen. De overeenkomst expireert derhalve uiterlijk op 31 december 2028.
Toon meer
Prijs โ
Prijs (weging): 60
10
5
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2
Beschrijving van de aanbesteding: De Rodahal Kerkrade -
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3
Beschrijving van de aanbesteding: Het FlexiForum Kerkrade -
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op deze aanbesteding is van toepassing het ARW 2016.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-03-25 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-03-25 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-03-25 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-02-24 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Kerkrade, Raadhuis
Nationaal registratienummer:
54719142
Postadres: Markt 1
Postcode: 6461EB
Poststad: Kerkrade
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Annick Out
E-mail: gemeentehuis@kerkrade.nl ๐ง
Telefoon: +31 455676767 ๐
Fax: +31 455676395 ๐
URL: http://www.kerkrade.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/366902 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/366902 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
In week 8 van 2025 is er de mogelijkheid voor een schouw.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 030-096293 (2025-02-10)
Award Aankondiging (2026-07-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2025-04-23 ๐
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: SPIE Building Solutions B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Computerweg 10-12
Postcode: 3542 DR
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rfidesk.nl@spie.com ๐ง
Telefoon: +31 302486911 ๐
URL: http://www.spie-nl.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Unica Installatietechniek B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Wel 15
Postcode: 3871MT
Poststad: Hoevelaken
Regio: Veluwe ๐๏ธ
E-mail: tenders@unica.nl ๐ง
Telefoon: +31 332478080 ๐
URL: http://www.unica.nl ๐
Bron: OJS 2026/S 145-526956 (2026-07-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 3.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2025-04-23 ๐
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: SPIE Building Solutions B.V.
Nationaal registratienummer:
30134547
Postadres: Computerweg 10-12
Postcode: 3542 DR
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rfidesk.nl@spie.com ๐ง
Telefoon: +31 302486911 ๐
URL: http://www.spie-nl.com ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Naam en adres van de contractant
Naam: Unica Installatietechniek B.V.
Nationaal registratienummer:
05020680
Postadres: De Wel 15
Postcode: 3871MT
Poststad: Hoevelaken
Regio: Veluwe ๐๏ธ
E-mail: tenders@unica.nl ๐ง
Telefoon: +31 332478080 ๐
URL: http://www.unica.nl ๐
Bron: OJS 2026/S 145-526956 (2026-07-29)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Reparatie- en onderhoudsdiensten (>20 nieuwe aankopen)