Europese Aanbesteding Digitale Schoolborden

Inkoopcollectieven B.V.

Aanbesteding Digitale Schoolborden 160000

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-01-29. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-12-19.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2025-12-19 Aankondiging van een opdracht
2026-01-08 Aankondiging van een opdracht
2026-01-16 Aankondiging van een opdracht
2026-08-20 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2025-12-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding Digitale Schoolborden
Referentienummer: SI-DS-2026
Korte beschrijving: Aanbesteding Digitale Schoolborden 160000
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 160000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 6 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Optionele verlenging van 2 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: n.v.t.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โœ…
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-01-29 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-01-29 12:01:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
4 jaar inclusief optioneel 2x 1 jaar verlenging i.v.m langere economische levensduur van de digitale schoolborden.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-01-29 12:01:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-01-13 17:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Inkoopcollectieven B.V.
Nationaal registratienummer: 573045969
Postadres: Gervenstraat 4
Postcode: 5211PD
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Marc van Herpen
E-mail: info@schoolinkoop.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 738885308 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.schoolinkoop.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: http://www.schoolinkoop.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/406332 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/406332 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 247-858960 (2025-12-19)
Aankondiging van een opdracht (2026-01-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 160000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-02-02 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-02-02 12:01:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-02-02 12:01:00 ๐Ÿ“…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-01-16 12:00:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/407396 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/407396 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Aangepaste data voor NvI 1 en NvI2
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: c19070eb-37e6-4693-9718-ccfc72e6a1db-01
Bron: OJS 2026/S 006-012970 (2026-01-08)
Aankondiging van een opdracht (2026-01-16)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 160000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-02-10 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-02-10 12:01:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-02-10 12:01:00 ๐Ÿ“…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-01-22 12:00:00 ๐Ÿ“…

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/408693 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/408693 ๐ŸŒ

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De planning is aangepast, bijgaand antwoord op NvI1, het aangepaste PvE en de aangepaste offerteaanvraag.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 3f95e311-d82c-40e8-b2ab-635b53e3a508-01
Bron: OJS 2026/S 013-039882 (2026-01-16)
Award Aankondiging (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 160000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 640000.0 EUR (framework approximate) ๐Ÿ’ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 768000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 640000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-04-01 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Europese Aanbesteding Digitale Schoolborden
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 768000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 640000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Aenc
Nationaal registratienummer: 24345551
Postadres: Van Hennaertweg 6
Postcode: 2952 CA
Poststad: Alblasserdam
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.aenc.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 162-583407 (2026-08-20)