EA GU VAR Gereedschappen - Aanschaf en dienstverlening
Ministerie van Defensie
Opdrachtgever kiest met deze aanbesteding voor één (1) Value Added Reseller en slaat daarmee een nieuwe weg in. Dat betekent dat het cluster GU van Matlogco de dagelijkse operationele behoeftestelling en benutting van de expertise van een Opdrachtnemer, wat resulteert in het bestellen van Gereedschappen, decentraal gaat beleggen. De Gebruiker en/of besteller kan straks via een op haar behoefte toegespitste doelgroep-webshop direct Gereedschappen bestellen. En de gebruiker zit 'aan het stuur' van de op haar behoefte toegespitste doelgroep-webshop en kan direct met Opdrachtnemer inhoudelijke vragen afstemmen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-05-26. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-03-27.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Gereedschap › Divers handgereedschap
- • Gereedschap, sloten, sleutels, scharnieren, sluitingen, ketting en veren › Bevestigingsmiddelen
- • Gereedschap, sloten, sleutels, scharnieren, sluitingen, ketting en veren › Ketting
- • Gereedschap, sloten, sleutels, scharnieren, sluitingen, ketting en veren › Sloten, sleutels en scharnieren
- • Gereedschap, sloten, sleutels, scharnieren, sluitingen, ketting en veren › Veren
- • IJzerwaren › Handgereedschappen
- • Werkplaatsuitrusting › Elektrisch gereedschap
- • Werkplaatsuitrusting › Houtbewerkingsuitrusting
- • Werkplaatsuitrusting › Schoenmakersuitrusting
- • Werkplaatsuitrusting › Uitrusting voor smederij
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-03-27 | Aankondiging van een opdracht |
| 2025-05-08 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA GU VAR Gereedschappen - Aanschaf en dienstverlening
Referentienummer:
T101959 - Gereedschappen
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Gereedschap 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 45 454 545 EUR 💰
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
T101959 - Gereedschappen
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: De initiële looptijd bedraagt 4 jaar met een optionele verlenging 2 jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatieplan
Realisatieplan
Gebruiksgemak
Duurzaamheid
Gereedschapssets
Prijs ✅
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-05-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-05-26 22:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist ✅
Openingsdatum: 2025-05-26 22:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Lijst en korte beschrijving van aandoeningen: inschrijving handelsregister
Technische en professionele bekwaamheid
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria: Zie Mercell: Zie Mercell
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: zie Mercell 1.2
Uitsluitingsgrond:
+ nog 20
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Luc Peeters
E-mail: luc_peeters@hetnet.nl 📧
Telefoon: +31384603326 📞
URL: https://www.mindef.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/101959 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/101959 🌏
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
ID van het document van de milieuwetgeving:
EnvDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl 📧
Telefoon: +31883622200 📞
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 063-206174 (2025-03-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Korte beschrijving:
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-06-18 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-06-18 10:00:00 📅
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2025-06-18 10:00:00 📅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Wijzigingen
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
Sectienummer:
ORG-0001
ORG-0002
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 48478b51-faea-43e2-abcd-2954aa5f3b9c-01
Bron: OJS 2025/S 091-302541 (2025-05-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 95041322.31 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 95041322.31 EUR (framework approximate) 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 95041322.31 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 95041322.31 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 95041322.31 💰
Beschrijving
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Twee (2) optiejaren.
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 1
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
2200490
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-01 📅
Titel: EA GU VAR Gereedschappen - Aanschaf en dienstverlening
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 95041322.31 💰
Laagste bod: 95041322.31 💰
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 95041322.31 EUR 💰
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 95041322.31 EUR 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 95041322.31 EUR 💰
De inschrijving is gerangschikt
Plaats op de ranglijst van winnaars: 1
Identificatiecode van de inschrijving:
2200490
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Lasaulec B.V.
Nationaal registratienummer:
01030247
Postadres: Kûper 2
Postcode: 8447GK
Poststad: Heerenveen
Regio: Zuidoost-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Edwin van de Werken
E-mail: edwin.van.de.werken@lasaulec.nl 📧
Telefoon: 0786543900 📞
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Contactpunt: Arjan Holwerda
E-mail: a.holwerda.03@mindef.nl 📧
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-19Z 📅
Bron: OJS 2026/S 159-574606 (2026-08-18)