beveiliging vluchtelingen Sas procedure
Gemeente Lingewaard
beveiliging vluchtelingen diverse locaties binnen de gemeente Lingewaard via een Sas procedure
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-01-24. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-01-06.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-01-06 | Aankondiging van een opdracht |
| 2025-03-17 | Aankondiging van een opdracht |
| 2025-09-25 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-01-06)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: beveiliging vluchtelingen Sas procedure
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beveiligingsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 420 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Lingewaard
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2025-02-01 ๐
Einddatum: 2026-03-06 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Sas procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-01-24 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Economische en financiรซle draagkracht
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria: zie inschrijfleidraad: zie inschrijfleidraad
Voorwaarden voor deelname
Lijst en korte beschrijving van aandoeningen: zie inschrijfleidraad: zie inschrijfleidraad
Technische en professionele bekwaamheid
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria: Zie programma van eisen: Zie programma van eisen
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond:
Beschrijving van de uitsluitingsgronden: Zie UEA
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Lingewaard
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Inkoop
Postadres: Kinkelenburglaan 6
Postcode: 6681BJ
Poststad: Bemmel
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Meindert Blokpoel
E-mail: m.blokpoel@lingewaard.nl ๐ง
Telefoon: +31 263260111 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/290508 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=420639&B= ๐
Taal van het aanbestedingsdocument: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Poststad: Arnhem
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kccgelderland@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0883612000 ๐
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 005-008156 (2025-01-06)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: beveiliging vluchtelingen Sas procedure
Referentienummer:
Beveiliging vluchtelingen Sas pr
Korte beschrijving:
beveiliging vluchtelingen diverse locaties binnen de gemeente Lingewaard via een Sas procedure
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beveiligingsdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 420 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beveiliging vluchtelingen Sas pr
Aanvullende producten/diensten:
Bewakingsdiensten
๐ฆ
Surveillancediensten
๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2025-02-01 ๐
Einddatum: 2026-03-06 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Prijs โ
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Sas procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-01-24 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Economische en financiรซle draagkracht
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria: zie inschrijfleidraad: zie inschrijfleidraad
Voorwaarden voor deelname
Lijst en korte beschrijving van aandoeningen: zie inschrijfleidraad: zie inschrijfleidraad
Technische en professionele bekwaamheid
Lijst en korte beschrijving van de selectiecriteria: Zie programma van eisen: Zie programma van eisen
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond:
Activa beheerd door vereffenaar
Belangenconflict als gevolg van deelneming aan de aanbestedingsprocedure
Betaling van belastingen
+ nog 19
Betaling van socialezekerheidsbijdragen
Corruptie
Deelname aan een criminele organisatie
Die zich schuldig heeft gemaakt aan valse verklaringen, achterhouden van informatie, niet in staat is de vereiste documenten te verstrekken en heeft vertrouwelijke informatie over deze procedure verkregen.
Directe of indirecte betrokkenheid bij de voorbereiding van deze aanbestedingsprocedure
Faillissement
Fraude
Insolventie
Kinderarbeid en andere vormen van mensenhandel
Met faillissement vergelijkbare toestand uit hoofde van nationale recht
Niet-nakoming van verplichtingen op het gebied van arbeidsrecht
Niet-nakoming van verplichtingen op het gebied van milieurecht
Niet-nakoming van verplichtingen op het gebied van sociaal recht
Regeling met schuldeisers
Staking van bedrijfsactiviteiten
Terroristische misdrijven of strafbare feiten in verband met terroristische activiteiten
Vervalsing van de mededinging
Voortijdige beรซindiging, schadevergoeding of andere vergelijkbare sancties
Witwassen van geld of financiering van terrorisme
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Lingewaard
Nationaal registratienummer:
50986767
Afdeling: Inkoop
Postadres: Kinkelenburglaan 6
Postcode: 6681BJ
Poststad: Bemmel
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Meindert Blokpoel
E-mail: m.blokpoel@lingewaard.nl ๐ง
Telefoon: +31 263260111 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://eu.eu-supply.com/ctm/company/companyinformation/index/290508 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=420639&B= ๐
Taal van het aanbestedingsdocument: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Poststad: Arnhem
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kccgelderland@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0883612000 ๐
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 005-008156 (2025-01-06)
Aankondiging van een opdracht (2025-03-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 420 000 EUR ๐ฐ
Duur
Startdatum: 2025-05-12 ๐
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-04-07 08:00:00 ๐
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond:
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Communicatie
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=420639&B= ๐
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Postcode: 6811CD
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Wijzigingen
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
Sectienummer:
Nieuwe waarde
Tekst: Ernstige beroepsfout
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
De aanbestedingsstukken zijn gewijzigd op โ
Datum van wijziging van de aanbestedingsstukken: 2025-03-11 ๐
Identificatienummer van de partij:
Andere aanvullende informatie
Zie document rectificatie aanbesteding
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 5a77e064-d24d-4fee-a775-ba6e0ee81c52-01
Bron: OJS 2025/S 055-175958 (2025-03-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 420 000 EUR ๐ฐ
Duur
Startdatum: 2025-05-12 ๐
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-04-07 08:00:00 ๐
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Uitsluitingsgrond:
Activa beheerd door vereffenaar
Belangenconflict als gevolg van deelneming aan de aanbestedingsprocedure
Betaling van belastingen
+ nog 20
Betaling van socialezekerheidsbijdragen
Corruptie
Deelname aan een criminele organisatie
Die zich schuldig heeft gemaakt aan valse verklaringen, achterhouden van informatie, niet in staat is de vereiste documenten te verstrekken en heeft vertrouwelijke informatie over deze procedure verkregen.
Directe of indirecte betrokkenheid bij de voorbereiding van deze aanbestedingsprocedure
Ernstige beroepsfouten
Faillissement
Fraude
Insolventie
Kinderarbeid en andere vormen van mensenhandel
Met faillissement vergelijkbare toestand uit hoofde van nationale recht
Niet-nakoming van verplichtingen op het gebied van arbeidsrecht
Niet-nakoming van verplichtingen op het gebied van milieurecht
Niet-nakoming van verplichtingen op het gebied van sociaal recht
Regeling met schuldeisers
Staking van bedrijfsactiviteiten
Terroristische misdrijven of strafbare feiten in verband met terroristische activiteiten
Vervalsing van de mededinging
Voortijdige beรซindiging, schadevergoeding of andere vergelijkbare sancties
Witwassen van geld of financiering van terrorisme
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Communicatie
Deelname URL: https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=420639&B= ๐
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Postcode: 6811CD
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Wijzigingen
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
Sectienummer:
ORG-0001
ORG-0002
PROCEDURE
Nieuwe waarde
Tekst: Ernstige beroepsfout
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
De aanbestedingsstukken zijn gewijzigd op โ
Datum van wijziging van de aanbestedingsstukken: 2025-03-11 ๐
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Andere aanvullende informatie
Zie document rectificatie aanbesteding
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 5a77e064-d24d-4fee-a775-ba6e0ee81c52-01
Bron: OJS 2025/S 055-175958 (2025-03-17)
Award Aankondiging (2025-09-25)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 2 700 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2025-06-12 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 12479.20 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: D.V. Services B.V.
Nationaal registratienummer:
Postcode: 3433 KS
Poststad: Nieuwegein
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanbestedende dienst
Communicatie
The procurement is terminated โ
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2025-09-26Z ๐
Wijzigingen
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
Sectienummer:
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 06389751-6bff-4798-97a3-ef9e2417fcd1-01
Bron: OJS 2026/S 168-600987 (2025-09-25)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 2 700 000 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
C383187/Z1149749
Datum van sluiting van het contract: 2025-06-12 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 12479.20 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
C383187/Z1149749
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: D.V. Services B.V.
Nationaal registratienummer:
83292853
Postcode: 3433 KS
Poststad: Nieuwegein
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanbestedende dienst
Communicatie
The procurement is terminated โ
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2025-09-26Z ๐
Wijzigingen
In de oorspronkelijke aankondiging te corrigeren tekst
Sectienummer:
PROCEDURE
RES-0001
CON-0001
RESULT
Andere aanvullende informatie
Per abuis verkeerde leverancier in dit systeem erbij opgevoerd. Echter hierdoor leek het alsof die partij de winnende leverancier was. Dit is echter D.V. Services B.V.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 06389751-6bff-4798-97a3-ef9e2417fcd1-01
Bron: OJS 2026/S 168-600987 (2025-09-25)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)