Aanbesteding Ingenieursdiensten

Gemeente Doesburg

Gemeente Doesburg wil in de gewenste situatie adviezen en ingenieursdiensten uitvragen zodat de gemeente Doesburg kan beschikken over een flexibele schil. Gemeente Doesburg heeft de komende jaren behoefte aan ingenieursdiensten op vele diverse gebieden en zoekt daarom de experts om haar hierin te ontzorgen. In de gewenste situatie heeft gemeente Doesburg per 1 mei 2026 een raamovereenkomst voor de gevraagde dienstverlening. Gemeente Doesburg is op zoek naar de expert en heeft om die reden besloten de aanbesteding in drie percelen te verdelen. Het gaat hierbij om de volgende percelen: Perceel 1: Advisering ruimtelijke ordening; Perceel 2: Cultuur- en civieltechnische ingenieursdiensten; Perceel 3: Elektrotechnische en installatietechnische diensten. De geraamde waarde voor de totale aanbesteding bedraagt €1.250.000,- over vier jaar.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-03-20. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-12-22.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2025-12-22 Aankondiging van een opdracht
2026-02-03 Aankondiging van een opdracht
2026-09-01 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2025-12-22)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Aanbesteding Ingenieursdiensten
Referentienummer: TN559169
Korte beschrijving:
Gemeente Doesburg wil in de gewenste situatie adviezen en ingenieursdiensten uitvragen zodat de gemeente Doesburg kan beschikken over een flexibele schil. Gemeente Doesburg heeft de komende jaren behoefte aan ingenieursdiensten op vele diverse gebieden en zoekt daarom de experts om haar hierin te ontzorgen. In de gewenste situatie heeft gemeente Doesburg per 1 mei 2026 een raamovereenkomst voor de gevraagde dienstverlening. Gemeente Doesburg is op zoek naar de expert en heeft om die reden besloten de aanbesteding in drie percelen te verdelen. Het gaat hierbij om de volgende percelen: Perceel 1: Advisering ruimtelijke ordening; Perceel 2: Cultuur- en civieltechnische ingenieursdiensten; Perceel 3: Elektrotechnische en installatietechnische diensten. De geraamde waarde voor de totale aanbesteding bedraagt €1.250.000,- over vier jaar.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Advisering ruimtelijke ordening
Beschrijving van de aanbesteding:
Gemeente Doesburg wil voor perceel 2 – advisering ruimtelijke orderning een raamovereenkomst afsluiten met maximaal twee opdrachtnemers. De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €200.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €300.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers. Indien een opdracht dicht tegen een vergelijkbaren opdracht schuurt zal Opdrachtgever hier rekening mee houden in de verdeling van het werk. Opdrachtgever kan in uitzonderlijke of grote projecten een minicompetitie tussen beide opdrachtnemers laten plaatsvinden. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €200.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €300.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers.
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Doesburg
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar.
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 1
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 1
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Cultuur- en civieltechnische ingenieursdiensten
Beschrijving van de aanbesteding:
Gemeente Doesburg wil voor Perceel 2 - Cultuur- en civieltechnische ingenieursdiensten een raamovereenkomst afsluiten met maximaal twee opdrachtnemers. De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar. 9 De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €600.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €800.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers. Indien een opdracht dicht tegen een vergelijkbaren opdracht schuurt zal Opdrachtgever hier rekening mee houden in de verdeling van het werk. Opdrachtgever kan in uitzonderlijke of grote projecten een minicompetitie tussen beide opdrachtnemers laten plaatsvinden. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €600.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €800.000,-. De verdeling van opdrachten binnen dit perceel zal gebeuren op een 50/50 verdeling tussen beide opdrachtnemers.
Toon meer
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie 📦
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

3️⃣
Interne identificatiecode: 3
Titel: Elektrotechnische, installatietechnische en werktuigbouwtechnische diensten
Beschrijving van de aanbesteding:
Gemeente Doesburg wil voor perceel 3 – Elektrotechnische, installatietechnische en werktuigbouwtechnische diensten een raamovereenkomst afsluiten met één opdrachtnemer. De duur van deze raamovereenkomst is twee jaar, met een optionele verlening van maximaal twee keer één jaar. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €100.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €150.000,-. De verwachtte afname voor dit perceel bedraagt ongeveer €100.000,- genomen over vier jaar. Met het oog op een stuk onzekerheid en onduidelijkheid bedraagt de maximale waarde van dit perceel €150.000,-.
Toon meer
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0003

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een Europese openbare procedure. • De geraamde waarde van de opdrachten over vier (4) jaar is hoger dan het bedrag voor Europees aanbesteden; • De aanbestedende dienst verwacht minder dan tien (10) inschrijvers gezien de huidige markt en de omvang van de opdracht. Soortgelijke opdrachten worden eveneens over het algemeen ook middels een openbare procedure aanbesteed. Om die reden acht de Aanbesteden dienst een openbare procedure het meest passend omdat dit leidt tot lagere administratieve lasten; • De aanbestedende dienst wenst gezien de waarde, omvang en belang van de opdrachten zoveel mogelijk partijen te motiveren tot het doen van een inschrijving; • Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting van de Aanbestedende dienst eerder tot hogere dan lagere administratieve en financiële lasten voor de Inschrijvers en de Aanbestedende dienst.
Toon meer
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-03-20 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-03-20 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 5
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-03-20 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-02-27 14:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Doesburg
Nationaal registratienummer: 201862738
Postadres: Leigraafseweg 8Leigraafseweg
Leigraafseweg
Postcode: 6983 BP
Poststad: Doesburg
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Bart van Boeijen
E-mail: info@doesburg.nl 📧
Telefoon: +31 313481313 📞
URL: http://www.doesburg.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/406510 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/406510 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 248-862163 (2025-12-22)
Aankondiging van een opdracht (2026-02-03)
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410803 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/410803 🌏

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 726bbe0e-5722-4e10-8791-c2865b78ed97-01
Bron: OJS 2026/S 025-084747 (2026-02-03)
Award Aankondiging (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1100000.0 EUR 💰

Gunning van het contract

1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund
Identificatienummer van de partij: LOT-0001
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-01 📅
Titel: P1 Advisering ruimtelijke ordening
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 300000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Roelofs Advies en Ontwerp B.V.
Nationaal registratienummer: 05036299
Postadres: Kroezenhoek 8
Postcode: 7683PM
Poststad: Den ham
Regio: Twente 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.roelofsgroep.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Naam: Eelerwoude B.V.
Nationaal registratienummer: 06052035
Postadres: Mossendamsdwarsweg 3
Postcode: 7472DB
Poststad: Goor
Contactpunt: Timo Worm
URL: http://www.eelerwoude.nl 🌏

2️⃣
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 18
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 18
Aantal inschrijvingen van KMO's: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 800000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: GWW-Ingenieurs B.V.
Nationaal registratienummer: 09176902
Postadres: De Marke 15
Postcode: 6951KM
Poststad: Dieren
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
URL: http://www.gww-ingenieurs.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro
Naam: Dolmans L + P Ontwerpers en Adviseurs
Nationaal registratienummer: 17072509
Postadres: Urkhovenseweg 39a 1
Postcode: 5641 KA
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
URL: http://www.dolmanslandscaping.com 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein

3️⃣
Informatie over niet-toekenning
Er zijn geen offertes of verzoeken tot deelneming ontvangen of ze zijn allemaal afgewezen
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Alle inschrijvingen, verzoeken tot deelname of projecten zijn ingetrokken of niet-ontvankelijk bevonden
Identificatienummer van de partij: LOT-0003
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Bron: OJS 2026/S 170-607338 (2026-09-01)