240148GDD Wet Educatie en Beroepsonderwijs
Gemeente Dordrecht | Bedrijfsvoering Drechtsteden
Het ministerie van OCW vraagt in het kader van de Wet Educatie en Beroepsonderwijs aan (contact-) gemeenten om een regionaal aanbod basisvaardigheden in de regio te organiseren. Dit aanbod sluit aan op leervragen die passen bij het verhogen van basisvaardigheden van inwoners binnen de Drechtsteden. Deze vaardigheden maken inwoners redzamer in de diverse rollen die zij in hun dagelijks leven hebben. Daarom zetten gemeenten en Rijksoverheid in op een passend aanbod volwasseneducatie. Zie leidraad.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2025-06-24. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2025-05-01.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Stichting Openbare Bibliotheek AanZet
- โข Taalschool Het WerkWoord B.V.
- โข TopTaal NT2-Experts BV
- โข Nederland
- โข Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2025-05-01 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-12 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2025-05-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 240148GDD Wet Educatie en Beroepsonderwijs
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor onderwijs en opleiding ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1250000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1
Geschatte waarde exclusief BTW: 350000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Dordrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-01-01 ๐
Einddatum: 2027-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Opties tot verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitswensen
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2
Geschatte waarde exclusief BTW: 200000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 3
Geschatte waarde exclusief BTW: 400000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 4
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-06-24 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-06-24 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-06-24 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-06-05 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dordrecht | Bedrijfsvoering Drechtsteden
Nationaal registratienummer:
Postadres: Spuiboulevard 300
Postcode: 3311GR
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nienke Vromans
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl ๐ง
Telefoon: +31 787708008 ๐
URL: http://www.dordrecht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/377306 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/377306 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 086-288191 (2025-05-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: 240148GDD Wet Educatie en Beroepsonderwijs
Referentienummer:
240148GDD
Korte beschrijving:
Het ministerie van OCW vraagt in het kader van de Wet Educatie en Beroepsonderwijs aan (contact-) gemeenten om een regionaal aanbod basisvaardigheden in de regio te organiseren. Dit aanbod sluit aan op leervragen die passen bij het verhogen van basisvaardigheden van inwoners binnen de Drechtsteden. Deze vaardigheden maken inwoners redzamer in de diverse rollen die zij in hun dagelijks leven hebben. Daarom zetten gemeenten en Rijksoverheid in op een passend aanbod volwasseneducatie. Zie leidraad.
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor onderwijs en opleiding ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1250000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1
Geschatte waarde exclusief BTW: 350000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
1a. Laagdrempelige informatieverstrekking over het aanbod basisvaardigheden non-formele ondersteuning basisvaardigheden (zoals taal- en digitaal-basisaanbod).
1b. Verhoging basisvaardigheden voor ouders met kinderen in de leeftijd van 4-12 jaar gericht op betrokkenheid in en om school en verhoging van kansen voor hun kinderen (i.p.v. preventie)
Toon meer
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-01-01 ๐
Einddatum: 2027-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst treedt in werking op 1 januari 2026 en heeft een vaste initiรซle periode van 2 (twee) jaar. Na einde van de voornoemde vaste looptijd hebben Opdrachtgever en Opdrachtnemer het recht om de Overeenkomst 2 (twee) maal te verlengen met een periode van telkens 12 maanden.
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties: Opties tot verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitswensen
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2
Geschatte waarde exclusief BTW: 200000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
- Verhoging van basisvaardigheden voor inwoners met een licht verstandelijke beperking of leerproblemen
- Alfabetisering voor Nederlandstalige en anderstalige inwoners
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3
Geschatte waarde exclusief BTW: 400000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
3a. NT2 aanbod 0-A2 (gericht op de deelvaardigheden lezen, luisteren, spreken en schrijven)
3b. NT2 aanbod A2-B1 ( geheel of deels gericht op alle deelvaardigheden afhankelijk van het doel/ de leervraag)
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
4
Titel: Perceel 4
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
4a. Verhoging basisvaardigheden gericht op werkzoekenden, werkenden, 18+ jongeren, zonder startkwalificatie en participanten. Dit aanbod vergroot en verhoogt de vaardigheden van inwoners op de arbeidsmarkt , op weg daar naartoe of binnen de beschutte werkomgeving.
4b. Digitaal (vervolg) aanbod wat aansluit bij de praktische behoefte van de inwoners, werkenden en participanten. Financiรซle redzaamheid kan op basis van de behoefte van de deelnemers deel uitmaken van dit aanbod.
Toon meer
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2025-06-24 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2025-06-24 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2025-06-24 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2025-06-05 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dordrecht | Bedrijfsvoering Drechtsteden
Nationaal registratienummer:
111720547
Postadres: Spuiboulevard 300
Postcode: 3311GR
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Nienke Vromans
E-mail: inkoop@drechtsteden.nl ๐ง
Telefoon: +31 787708008 ๐
URL: http://www.dordrecht.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/377306 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/377306 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2025/S 086-288191 (2025-05-01)
Award Aankondiging (2026-08-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1250000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1250000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 350000.0 EUR ๐ฐ
200000.0 EUR ๐ฐ
400000.0 EUR ๐ฐ
300000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-01-01 ๐
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 350000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Stichting Openbare Bibliotheek AanZet
Nationaal registratienummer:
Postadres: Groenmarkt 153
Postcode: 3311BD
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: secretariaat@debibliotheekaanzet.nl ๐ง
Telefoon: +31 882425003 ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 200000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Taalschool Het WerkWoord B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Mauritsweg 157
Postcode: 3314JG
Poststad: Dordrecht
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Contactpunt: Rick Verheijen
URL: http://www.hetwerkwoord.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 400000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: TopTaal NT2-Experts BV
Nationaal registratienummer:
Postadres: Johan de Wittlaan 11A
Postcode: 3445 AG
Poststad: Woerden
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Contactpunt: Ellen Dijkstra
E-mail: contact@toptaalgroep.nl ๐ง
Telefoon: +31 888545000 ๐
URL: https://www.toptaal.nl ๐
4๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 300000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Bron: OJS 2026/S 155-561514 (2026-08-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1250000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1250000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 350000.0 EUR ๐ฐ
200000.0 EUR ๐ฐ
400000.0 EUR ๐ฐ
300000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-01-01 ๐
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 350000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Stichting Openbare Bibliotheek AanZet
Nationaal registratienummer:
24463557
Postadres: Groenmarkt 153
Postcode: 3311BD
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: secretariaat@debibliotheekaanzet.nl ๐ง
Telefoon: +31 882425003 ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 200000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: Taalschool Het WerkWoord B.V.
Nationaal registratienummer:
88581136
Postadres: Mauritsweg 157
Postcode: 3314JG
Poststad: Dordrecht
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Contactpunt: Rick Verheijen
URL: http://www.hetwerkwoord.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 400000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Naam en adres van de contractant
Naam: TopTaal NT2-Experts BV
Nationaal registratienummer:
50157590
Postadres: Johan de Wittlaan 11A
Postcode: 3445 AG
Poststad: Woerden
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Contactpunt: Ellen Dijkstra
E-mail: contact@toptaalgroep.nl ๐ง
Telefoon: +31 888545000 ๐
URL: https://www.toptaal.nl ๐
4๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 300000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
4
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0004
Bron: OJS 2026/S 155-561514 (2026-08-12)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐